Friday, September 22, 2023

11 ve 13 inç OLED iPad Pro 2024’te geliyor

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Apple’ın iPad için planları ortaya çıktı. Sektörün tanınmış analistlerinden birine göre Apple, 2024’ün ilk çeyreğinde olacak. 11,1 inç ve 13 inç OLED iPad Pro modeller çıktı. Ekran boyutunun artması tasarımda değişikliğe yol açacaktır. İşte Apple’ın iki yeni OLED iPad Pro planı.

11.1 inç ve 13 inç OLED iPad Pro, 2024’te piyasaya sürülebilir

elma şu anda 12,9 inç Mini LED iPad Pro ve 11 inç LCD iPad Pro teklifler. OLED panel ve ekran boyutunda 2024 yılında yaşanacak güncelleme, iki iPad Pro modeli arasındaki ekran boşluğunu kapatacak. kapatabilir.

Teknoloji devi, son aylarda 11 ve 12.9 inç iPad Pro modellerini M2 yonga seti ile yeniliyordu, bu nedenle donanım tarafında başka bir güncelleme görmemiz biraz zaman alabilir. OLED’e geçiş için ara bir değişiklik olup olmayacağı da belli değil ancak Apple’ın 11 inç mini LED iPad Pro geliştirmediği biliniyor.

Yeni iPad'in çıkış tarihi belli oldu!

Yeni iPad’in çıkış tarihi belli oldu!

Ünlü analist Ming-Chi Kuo, yeni nesil iPad mini ve özellikleri hakkında bir rapor yayınladı. iPad kullanıcıları bu habere çok üzülecek.

Teknoloji devi, mini LED ekranlı 11 inçlik iPad Pro yerine doğrudan OLED’e geçmeyi tercih ediyor. Önceki sızıntılar, Apple’ın iPad ve MacBook gibi cihazları için OLED paneller geliştirdiğini gösteriyor. 2024 yılında açıklanacak açıklığa kavuşmuş.

Ekran analisti Ross Young, Apple’ın 14.1 inçlik bir iPad Pro çıkaracağını belirtmiş ancak bu cihazın artık çalışma aşamasında olduğunu belirterek iddiayı geri çekmişti. Başka bir kaynak, Apple’ın 16 inçlik bir iPad tasarladığını ortaya çıkardı.

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Ayrıca Ming-Chi Kuo’ya göre Apple, yeni bir iPad mini üzerinde çalışıyor. iPad mini’nin 2023’ün sonlarında veya 2024’ün ilk yarısında piyasaya çıkması bekleniyor.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents