Monday, September 25, 2023

2024 Range Rover Velar tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Range Rover’ın popüler SUV modeli Velar güncellendi. Dış tasarımında ufak tefek değişikliklere uğrayan SUV, iç mekanda çok daha etkileyici detaylarla donatılmış. 2024 Range Rover Velar maalesef cebe uygun fiyatlara sahip…

Lüks SUV modelleri ile tüm otomobil tutkunları için ayrı bir yere sahip olan Range Rover, sportif SUV modeli Velar’ı yeniledi. Etkinlikte tanıtılan ve 2024 model olarak lanse edilen Velar, dış tasarımda önemli değişikliklere gitmezken iç mekanda dikkat çekici yeniliklerle geldi.

2024 Range Rover Velar modelinin yeni nesil far tasarımına geçtiğini görüyoruz. Bu güncelleme sportif SUV’a gündüz LED’lerini getiriyor. Izgara ve arka tamponda da ufak detaylar yer alıyor. Aracın diğer tasarım detayları ise güncel Velar ile birebir aynı.

2024 Range Rover Velar ile tanışın

2024'ten Range Rover Velar

Aracın iç kısmına geçtiğimizde ise merkeze yerleştirilen ve araca farklı bir hava katan kavisli bilgi-eğlence ekranı karşımıza çıkıyor. 11,4 inç büyüklüğündeki bu dokunmatik ekran, kavisli yapısıyla sürücünün ekranı daha net görmesini sağlıyor. 2024 Range Rover Velar’ın tamamen dijital bir gösterge ekranına sahip olduğunu unutmayalım. Orta konsolda, avucunuzun içine mükemmel bir şekilde oturan, kapı kolu büyüklüğünde küçük bir vites topuzu buluyoruz.

Range Rover

İç tasarımdaki detaylar bununla da sınırlı değil. Range Rover Velar artık bilgi-eğlence yazılımının Pivi Pro adlı en son sürümüne sahip. Ayrıca kablosuz Android Auto ve kablosuz Apple CarPlay desteği de tanıtıldı. Vites topuzu saklama bölmesi, telefonlar için kablosuz şarj imkanı sunar.

2024 Velar

Kaputun altına baktığımızda hiçbir değişiklik görmüyoruz. P250 ve P400 olarak adlandırılan iki versiyonla satın alınabilen 2024 Velar, P250 versiyonunda 247 beygir güç ve 364 Nm tork üreten turboşarjlı 2.0 litrelik motora sahip. P400 ise 395 beygir güç üreten ve 48V elektrik motorundan güç alan 3.0 litrelik hibrit sistemle geliyor.

Land Rover

Açıklamaya göre 2024 Range Rover Velar, 62.775 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Şirket, yepyeni SUV için şimdiden ön siparişlere başladı.

Kaynak :
https://media.landrover.com/news/2023/02/enhanced-range-rover-velar-sophisticated-elegance-and-exquisite-details

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents