Sunday, September 24, 2023

26. kattan düşen iPhone 12 Pro, paramparça olmayınca şaşırttı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Dayanıklılık, Apple’ın son çıkan iPhone modellerinde öne çıkıyor. Öyle ki, dünyanın dört bir yanında ağaçlardan düşen, nehirde bulunan ve tüm bunlara rağmen çizilmeyen iPhone’lar sosyal medyada gündem oldu. Bugün ortaya çıkan bir haberde de benzer bir olay yaşandı. Çin’de meydana gelen olayda iPhone 12 Pro modelinin 26. kattan düştüğü ancak buna rağmen zarar görmediği iddia edildi.

iPhone 12 Pro 26. kattan düştü ve hasar görmedi

Çin’in Fuijan eyaletinde yaşayan iPhone 12 Pro’nun sahibi, telefonunun 26. kattan düştüğünü ancak hasar görmediğini iddia etti. Olay anında balkonda olduğunu ve akıllı telefonunun cebinden düştüğünü anlattı. Anlatılan hikaye ve iPhone 12 Pro’nun dağılmaması dikkat çekti.

Bu durum ilk kez ortaya çıkmıyor. Paraşütten ve hatta uçaktan düşen iPhone 12 Pro’nun yanı sıra herhangi bir hasar almayan cihazlar da habere konu oldu. Bu son olay, cihazın sağlamlığını bir kez daha ortaya çıkardı.

iPhone 14 Pro modellerinde korkutan kusur: Apple harekete geçti!

iPhone 14 Pro modellerinde korkutan kusur: Apple harekete geçti!

Bazı kullanıcılar iPhone 14 Pro hatasıyla karşı karşıya kaldı. Apple, sorunun nedenini araştırıyor. Detaylar burada…

iPhone 12 Pro, düşmelerden kaynaklanan hasarlara karşı korumalı olarak tasarlanmıştır. Akıllı telefonun süper seramik paneli ve mat dokulu cam arka paneli var. Ayrıca, yüksek kaliteli paslanmaz çelik çerçeve ile donatılmıştır. Ancak bu özellikler iPhone 12 Pro’yu 26. kattan düşürmeye ve hasarsız kalmaya yetmiyor. Tüm bunlara ek olarak akıllı telefonun düştüğü bölgedeki yalıtımın da zarar görmemesi açısından etkili olduğu düşünülüyor.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? iPhone modellerinin dayanıklılığından memnun musunuz ve yüksekten düşmeye dayanıklı telefonlarınız oldu mu? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents