Adeta tekerlekli bir saray olan Arto RV tanıtıldı

Birçok lüks evi özellikleriyle ön plana çıkaran Arto RV ile tanışın. Bu araç için özelleştirme seçenekleri neredeyse sonsuzdur.

Hemen hemen herkes hayatlarının bir döneminde bir karavanla veya karavanla dünyayı gezmek için evini ve işini bırakır. Şehirden uzakta bir hayat kurmak istiyordu.. Karavan satın almak elbette en az ev almak kadar zor çünkü birbirinden farklı büyüklüklerde ve farklı özelliklerde onlarca farklı karavan çeşidi bulunuyor.

Dünyanın en ünlü karavan üreticilerinden Niessman + Bischoff da gördüğünüz tüm karavanları unutturacak yeni modeli Arto’yu tanıttı. Dilerseniz Arto’nun bize neler sunduğuna birlikte yakından bakalım.

Neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneği mevcut

Fiat Ducato’yu temel alan Arto, dışarıdan modern ama standart bir karavan gibi görünebilir. 3 farklı boy modeli bulunan aracın en kısa modeli 7.78 metrede Bu uzunluktaki en uzun modelle 8,76 metreye kadar çıkar. Ayrıca aracın sürücü ve yolcu kapılarının olmaması da dikkat çeken özelliklerinden biri. Niessman + Bischoff yetkilileri, kapı seçeneğinin opsiyonel olduğunu ancak çoğu karavan sahibinin ses yalıtımı ve güvenlik nedenleriyle kapısız modelleri tercih ettiğini belirtti. standart modelin kapısı yoktur devletler.

Varsayılan olarak 120 litre su deposu ve hatta küçük motosikletinizi veya bisikletinizi koyabileceğiniz bir mini garaj, karavanın en önemli özelliği iç tasarımı ve kişiselleştirmesidir. Standart donanımda 4 koltuk, tam donanımlı mutfak, jakuzili banyo ve oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Tüm bunların yanı sıra karavan sahipleri araçlarının döşemelerinden mutfakta bulunan ekipmanlara kadar seçim yapabiliyor. Neredeyse her şeyi özelleştirebilir.

Kullanıcılar tüm bunlara ek olarak 8.800$’a “Lityum Enerji Paketi” de satın alabiliyor. Bu paketi satın alırken karavanınızda 2 adet güneş paneli, 3 adet akü sistemi ve bu akü sistemini şarj etmek için bir şarj aletine sahip olabilirsiniz. Bu paket sayesinde şehirden uzakta güneş enerjisi sayesinde sıcak su ve elektriğe de sahip olabilirsiniz.

ALAKALI HABERLER

Karavan demek ayıp olur: Karşınızda 2 milyon dolarlık ultra lüks bir “siyah yat”.

Arto RV’nin fiyatına bir göz atalım. Böylece bu lüks kaptan köşkünün sahibi olursunuz. en az 92.300 $ (vergiler hariç 1727.370 TL) ödemeniz gerek. Eklediğiniz ekipmana göre ödediğiniz tutar Neredeyse ikiye katlayabilir.

Contents

Similar Posts