Thursday, September 28, 2023

Amerika’da Türk girişimler kapış kapış gidiyor!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Girişimcilerin uluslararası arenada daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olmak için İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ve girişimciler CES 2023 etkinliğine katıldı. Girişimciler CES 2023’te hangi teknolojileri tanıttı? SDN kurucusu Hakkı Alkan, Türk girişimcilerle röportaj yaptı.

Amerika’da Türk girişimler kapış kapış gidiyor!

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Rownd CNC’ye ulaşmak için: https://bit.ly/3jYxlxZ
Arvia’ya ulaşmak için: https://bit.ly/3X85iL2
Sahat Robotik’e ulaşmak için: https://bit.ly/3vO1EKE
Alçak Hareketlilik elde etmek için: https://bit.ly/3GnclZr
Byqee’ye ulaşmak için: https://bit.ly/3GOm3oR
Spero 3D’ye erişmek için: https://bit.ly/3WXmumH
Kidolog’a ulaşmak için: https://bit.ly/3Xf1szD
Pivony’ye ulaşmak için: https://bit.ly/3GMC2DY
Beebird’e ulaşmak için: https://bit.ly/3VWg0Tu
Move On’a erişmek için: https://bit.ly/3GLBNZT
Cowealthy’ye ulaşmak için: https://bit.ly/3WX8WYd
Icywave’e ulaşmak için https://bit.ly/3Qrdvra
GNS Elektromekanik’e ulaşmak için: https://bit.ly/3vSlunG
Albert Health’e ulaşmak için: https://bit.ly/3GQEOIC
Kesinti mühendisliği: https://bit.ly/3iuVBau
yutturmaca giyilebilir: https://bit.ly/3WXkM4z

İstanbul Kalkınma Ajansı yerel girişimcilerle CES etkinliğinde!

ShiftDelete YouTube kanalında sizlere çeşitli içerikler sunmaya devam edeceğiz. Bu videoda startuplarla konuştuk. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

İSTKA’nın en büyük hedeflerinden biri İstanbul’daki girişimcilik dünyasını zenginleştirmek. Bu nedenle yerel girişimcileri CES etkinliğine davet ettik. Ürünlerini sergilemelerini, satmalarını ve yatırımcılarla ilişki kurmalarını hedefliyoruz” dedi. sözlerini kullandı.

İstanbul’u dünyanın en önemli girişimcilik merkezlerinden biri haline getirmek için çalıştıklarını belirten Tüzgen, girişimcilik merkezleriyle iş birliği içinde olduklarının altını çizdi. MacRec, sinema endüstrisi için teknoloji çözümleri geliştirir ve kullanıcıların hareket kontrol sistemlerini bir mobil uygulama üzerinden programlayabilmelerini sağlar.

TETFiT giyilebilir teknoloji üzerinde çalışıyor ve son dönemde popüler olan Metaverse evreni için ürünler geliştiriyor. Sanal gerçeklik ile antrenman ve spor merkezleri için ürünleri bulunan firma, akıllı saat ve kemik iletimli kulaklık gibi cihazlarla da karşımıza çıkıyor.

More articles

Latest article

Contents