Sunday, October 1, 2023

Apple’dan uygun fiyatlı AirPods Lite geliyor!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Teknoloji devi Apple, kulaklık pazarındaki hacmini artırmak istiyor. Son dönemde ortaya atılan iddialar, şirketin çok daha ucuz bir AirPods üzerinde çalıştığını gösteriyordu. AirPods Lite Yeni kulaklık olarak adlandırılması beklenen yeni kulaklık, diğer markaların fiyatları ile rekabet edecek.

Ucuz AirPods Lite neler sunuyor?

Bir süre önce ortaya çıkan iddialar, Apple’ın yeni bir fiyatlandırma stratejisi benimseyeceğine işaret ediyordu. iPhone 14 Plus’ın satışlarından memnun olmayan Apple, serisindeki diğer modeller hakkında da yorum yapacak. güya. AirPods ve AirPods Pro’ya ek olarak, yeni ve çok daha ucuz AirPods Lite geliştirme aşamasındadır.

Teknoloji analisti Jeff Pu tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni kablosuz kulaklığın adı henüz belirlenmedi. Ancak projenin dahili olarak “AirPods Lite” olarak adlandırıldığını söyledi. Yine de Apple’ın bu model adını kullanması pek olası görünmüyor.

Yeni nesil Apple Watch Ultra için dikkat çeken ekran iddiası!

Yeni nesil Apple Watch Ultra için dikkat çeken ekran iddiası!

Alınan bilgilere göre yeni nesil Apple Watch Ultra, 2.1 inçlik mikro LED ekranla sunulacak.

Uygun fiyatlı AirPod’lar Bununla ilgili detayların henüz netleşmediğini söyleyelim. Diğer markalarla rekabet edecek şekilde tasarlanırken Apple’ın kalite standartlarından taviz vermiyor. AirPods 2. nesil 3000 TL fiyatı ile Apple’ın en uygun fiyatlı kablosuz kulaklığıdır.

Pu, yeni kulaklığın yanı sıra Apple Watch ile ilgili ilginç detayları da paylaştı. Elma İzle Ultra Bir mikro LED ekrana sahip olduğu iddia edildi. Ayrıca 2.1 inçlik bir ekrana işaret edildi ve boyutların da artacağı söylendi.

Youtube videoları

SDNcafe madrid.net

Apple Watch Ultra’nın yeni mikro LED ekran panelleriyle mevcut nesilden çok daha yüksek parlaklık sunması bekleniyor. Yeni akıllı saat ve kulaklığın 2024 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Contents

More articles

Latest article

Contents