Sunday, October 1, 2023

Arzum’dan buhar teknolojili patentli ütü!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Küçük ev aletlerinde ülkemizde ortaya çıkan ilk markalardan biri olan Arzum, hem yeni ürünler hem de yeni patentli teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Arzum’un patentli teknolojilere sahip ürünlerinden biri de buhar teknolojisi ile öne çıkan Arzum Health Tech ütüdür.

Arzum Health Tech’in özellikleri nelerdir?

Arzum Health Tech daha yüksek sıcaklıkta buhar üreterek hem yüksek performans hem de virüs ve bakterilere karşı yüzde 99,9’a varan etki sunuyor. Aynı zamanda yüksek buharın sıcaklık kaybetmeden kumaşa nüfuz etmesi zor kırışıklıkların üstesinden gelmeyi kolaylaştırır.

3200 W güce sahip olan ütü, Sense Teknoloji fonksiyonu ile elinizi hissediyor ve ütüleme sırasında kolu bıraktığınızda ütü ısınmayı durdurarak güvenli kullanım ve enerji tasarrufu sağlıyor. Gözetimsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanır Sağlık Teknolojisi, Dikey konumda bırakıldığında 8 dakikada, yerle temas halinde veya yan bırakıldığında 30 saniyede kapanarak güvenli kullanım sağlar.

Arzum 55. yılını 55 farklı tasarımla kutladı.

Arzum 55. yılını 55 farklı tasarımla kutladı.

Elektrikli ev aletleri denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Arzum, 55. yılını 55 farklı tasarımcının yer aldığı bir sergiyle kutladı.

Eloksallı alüminyum taban çizilmelere karşı oldukça dayanıklıyken, Anti-Calc kireçlenmeyi önleyerek ütünün ömrünü uzatır. Smart Care programı tüm kumaşlar için optimum sıcaklığı sağlarken, Anti-Shine programı koyu renkli giysilerin ütüleme sırasında parlamasını engeller.

tüm bunlara ek olarak Arzum Sağlık TeknolojisiGeniş su haznesi sayesinde aynı anda çok fazla çamaşır işleyebilirsiniz.

Contents

More articles

Latest article

Contents