Saturday, September 30, 2023

Asus, RTX 4070 Ti ekran kartlarını piyasaya sürdü

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

ASUS, Türkiye’de ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti ve TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı modellerini piyasaya sürdü. Bu iki yeni güçlü grafik kartı, oyun sistemleri için yeni nesil grafik kartlarını sunar.

asus ROG Strix GeForce RTX 4070Ti özellikler

ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti, serideki daha büyük modellere kıyasla daha küçük bir pakette güçlü performans sunabilen bir grafik kartıdır. Model aynı zamanda kullanıcıların ROG Strix’ten beklentilerini karşılayacak tasarım ve özelliklere de sahip.

3,15 yuva kalınlığı ve 336 mm uzunluğu ile bu kart, MaxContact soğutma bloğunda hava akışı için son derece geniş bir yüzey alanına sahiptir. Serideki daha büyük modellerin yeni siberpunk tasarımı ve ultra sağlam yapısı da korunmuştur.

Kartta, önceki nesil ROG Strix GeForce RTX 3080’den yüzde 31 daha fazla hava akışı sağlayan ve yüzde 56,3 daha yüksek statik basınç oluşturan üç yeni 11 bıçaklı ASUS Axis Technology fan bulunuyor.

Youtube videoları

SDNcafe madrid.net

Yeni model, tüm bunları daha düşük güç tüketimi ve düşük gürültü seviyeleri ile başarıyor. Geniş havalandırmalı arka plaka, muazzam hava akışı sağlarken, 0dB teknolojisi, hafif iş yükleri sırasında kartı tamamen sessiz tutar.

Performans ve sessiz modlar arasında geçişe izin veren Çift BIOS anahtarı, PC kasa fanlarının bağlanabileceği iki FanConnect II başlığı ve Aura Sync uyumlu ARGB ışıkları gibi özellikler de bu kartta mevcuttur. ASUS Auto-Extreme üretim süreciyle elde edilen sağlam güç dağıtımı ve yüksek kaliteli yapı sayesinde bu anakart, kullanıcılar tarafından uzun yıllar desteklenmeye hazırdır.

Asus yeni monitörlerini CES 2023'te tanıttı!

Asus yeni monitörlerini CES 2023’te tanıttı!

Oyun, profesyonel içerik üretimi, hibrit çalışma ve eğlence gibi farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek yeni Asus monitörler tanıtıldı.

Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti neler sunuyor??

ASUS ayrıca GeForce RTX 4080 Ti’nin TUF Gaming sürümünü de sunuyor. Strix sürümüyle aynı güçlü GPU’ya sahip olan bu kart, biraz daha kalın bir ısı bloğu ve daha kısa bir tasarımla gelir. 3.25 yuva kaplayan ve yeni 11 kanatlı Axis Teknolojili fanlarla gelen bu kart, yüksek soğutma potansiyeline sahip. 305 mm uzunluk, daha fazla kasayla uyumluluk sunar.

Sağlam kalıplı ön koruma, TUF Gaming GeForce RTX 4080 ve 4090 modelleriyle aynı yapısal sertliği sunarken, arka plakadaki geniş havalandırma deliği, önceki nesil modellere kıyasla hava akışını artırır.

TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti grafik kartı, aynı Çift BIOS anahtarına ve ön kalkanda karta zarafet katan yeniden tasarlanmış ARGB TUF logosuna sahiptir.

Ayrıca, tüm TUF grafik kartlarında olduğu gibi askeri sınıf ve Auto-Extreme üretim sınıfı kapasitörler dahildir. Değerini defalarca kanıtlayacak dayanıklı bir grafik kartı isteyen kullanıcılar, TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti’nin uzun vadeli oyun performansından memnun kalacaklar.

Contents

More articles

Latest article

Contents