Thursday, September 28, 2023

Avatar 4 ve 5 ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Avatar: The Way of Water, Aralık 2022’de beyaz perdeye çıktığından beri gişe başarısı yakaladı ve yapımcı hızlı bir kâr elde etti. Sektördeki birçok kişi, yakında 2 milyar dolarlık satışa ulaşacağına inanıyor. Yönetmen James Cameron, bu başarının hem avatar4 beğenmek avatar5Ateş etmek için kullanacağını söyledi.

Avatar 4 ve Avatar 5 için çizilen yol haritası

Ünlü yapımcı ve yönetmen James CameronAvatar: The Way of Water’dan elde edilen gelirin serinin devamı için çok önemli olduğunu söyledi. HBO maks. ile yapılan bir röportajda Avatar 4 ve Avatar 5’in hikayesi Yazıldığını ve hatta Avatar 4’ün bazı görüntülerinin çekildiğini belirtti.

Serinin devamı niteliğinde olan Avatar 3, 2024 yılının son döneminde vizyona girecek. Benzer şekilde Avatar 4 ve 5’in de sırasıyla 2026’nın sonlarında ve 2028’de vizyona girmesi planlanıyor, ancak yönetmen, filmlerde gözle görülür şekilde yaşlanan genç oyunculardan kaçınacağını belirtti.

Avatar 2 gişeyi alt üst etti!  İşte 10 günlük kazanç

Avatar 2 gişeyi alt üst etti! İşte 10 günlük kazanç

Avatar: Way of Water ne kadar kazandı? Popüler bilim kurgu filminin ilk 10 günlük hasılatı 1 milyar dolara yaklaştı.

Cameron ayrıca Avatar 3’ün Pandora’nın volkanik bölgesinde yaşayan Na’vi halkının kötü adamları olan Ash People’a dayanacağını da duyurdu. Yapımcı Jon Landau, Avatar 5’in seriyi gerçek dünyaya taşıyabileceğini ve en önemlisi Sully klanına konsantre olabileceğini söyledi. Ayrıca Avatar 5’in dört elementten geçeceği düşünülüyor: su, toprak, ateş ve hava.

Görünüşe göre Avatar, hayranlarını memnun edecek ikonik bir bilim kurgu aksiyon dizisi olma yolunda ilerliyor. James Cameron şunları söyledi: “Bu noktada bir franchise başlattık. Artık birden fazla filmde oynayabilecek bir destana giriştik.”

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Avatar: The Way of Water’da Na’vi halkını ormanın derinliklerinden çok kıyıda görüyoruz. İlk filmde Na’vilerden biri olduğu ortaya çıkan ana karakterimiz bu sefer çocuklarıyla karşımıza çıkıyor. Bol bol su altı görüntülerinin yer aldığı Avatar: The Way of Water başka bir görsel şölen sunuyor.

Contents

More articles

Latest article

Contents