Saturday, September 23, 2023

Bill Gates bağış yapmak için ‘Field’ı satacağını duyurdu

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Microsoft’un kurucu ortaklarından Bill Gates, Reddit üzerinden soru-cevap etkinliği düzenledi. Gates, yaptığı açıklamalarda tüm varlıklarını satacağını yineledi. Daha önce de aynı açıklamayı yapan milyarder iş adamı bu sefer de konuya ilişkin detaylar verdi.

Microsoft’un kurucu ortağı ve dünyanın en zengin insanlarından biri. Bill GatesReddit üzerinden soru-cevap etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte değerlendirmeleri gündeme getiren Gates, tüm servetini harcadı. vazgeçtiğini açıkladı.

Hatta Bill Gates Temmuz 2022’de bir açıklama yapmış ve tüm servetini bağışlayacağını ve dünyanın en zenginleri listesinden çıkacağını söylemişti. söylemişti. Reddit’ten yeni açıklama, bu nasıl mümkün olabilir bu ortaya çıkarıyor. Bill Gates, sahip olduğu her şeyi eski eşi Melinda Ann French ile birlikte kurdu. Bill ve Melinda Gates vakfa ayrılacak.

Bill Gates sadece parasını değil, üzerindeki tüm tarım arazilerini de geride bırakıyor.

Bill Gates

Bill Gates, satın aldığı tarım arazisi ile tanınan bir isim. Hal böyle olunca da Reddit kullanıcıları bu durumu öne çıkardı. bir kullanıcı bile çelişkili Bunun bir yaklaşım olduğunu söyledi. Bill Gates’in cevabı netti. İşadamı da sahibi olduğu tarım arazisini elden çıkarıp vakfa verecekti. Merak edenler için açıklayalım: Bilindiği kadarıyla Bill Gates’in sahip olduğu tarım arazilerinin büyüklüğü 275.000 hektardan fazla.

ALAKALI HABERLER

Bill Gates sessizce birçok ülkede tarım arazisi satın alıyor: peki “gezegeni işgal ediyor” iddiasının gerçeği nedir?

Para vakfa aktığında, sahip olduğum her şey satılacak.Bill Gates, bağışların ne zaman başlayacağını ve nasıl devam edeceğini açıklamadı.

Kaynak :
https://www.businessinsider.com/bill-gates-will-sell-what-he-owns-money-towards-foundation-2023-1

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents