Thursday, September 21, 2023

Epic Games’in yeni yıla özel vereceği tüm oyunlar sızdırıldı!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Epic Games Store, bir süredir kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veriyor. Öyle ki her hafta düzenli olarak bunu yaparak oyuncuların yüzünü güldüren platform, özellikle yeni yıl öncesi 15 gün boyunca hediye dağıtacağını duyurdu. Şimdi ise Epic’in yıl başına kadar vereceği tüm oyunlar internete sızdırıldı.

Epic Games, yeni yıla özel AAA oyunları veriyor!

Epic Games Yeni Yıla Özel Şimdiye Kadar 160 TL Balonlar TD 639 TL değerinde Ufuk takip turbo ve platformun son birkaç aydır haftalık programına dahil ettiği Wolfenstein: The New Order oyunları.

epik oyunlar

Oynamak zorunda mısın? kanalı, Epic Games’in yeni yıla özel olarak dağıtacağı tüm oyunları açıkladı. Listede en çok dikkat çeken, Electronic Arts tarafından geliştirilen ve geçen yıl piyasaya sürülen Mass Effect Legendary Edition oldu. Söz konusu yapım, oyunculardan ve eleştirmenlerden tam not aldı. Sızdırılan tüm oyunlar şu şekilde;

Amazon Prime Gaming'in yeni yıla özel vereceği oyunlar belli oldu!

Amazon Prime Gaming’in yeni yıla özel vereceği oyunlar belli oldu!

Amazon Prime Gaming’in yeni yılda kullanıcılarına vereceği oyunlar belli oldu. 425 TL değerindeki listede Dishonored 2 de yer aldı.

Tarih Oyun
15 Aralık Balonlar TD 6
16 Aralık Ufuk takip turbo
17 Aralık Kostüm arayışı 2
18 Aralık kılıç
19 Aralık Sürülerle savaşıyorlar
20 Aralık Wolfenstein: Yeni Düzen
21 Aralık Naezith’in kalıntıları
22 Aralık Gezegen hız treni
23 Aralık demir kalpler 4
24 Aralık şahin
25 Aralık Cehennem gidelim
26 Aralık Francis Boog
27 Aralık KingdomTwo Taç
28 Aralık Şeytan hançerleri
29 Aralık Mass Effect Efsanevi Sürüm

Sonuçlanan listede, Wolfenstein: The New Order dahil olmak üzere 20 Aralık’a kadar gönderilen tüm oyunlar doğruydu ve ücretsiz olarak dağıtıldı. Listenin başında yer alan Mass Effect Legendary Edition dışında stratejik temalı Hearts of Iron 4 de popüler yapımlar arasında yer alıyor.

Epic Games’in yıllar içinde hediye ettiği oyunlara baktığımızda son günler yaklaşırken AAA yapımların verildiğini görüyoruz. Aynı şey bugün sızan liste için de geçerli.

Peki siz Epic Games’in vereceği iddia edilen oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents