Friday, January 27, 2023

Fake Escape From Tarkov’u Steam’de satmaya çalışmak!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Dolandırıcılar, sadece kendi sitelerinde satılan popüler FPS oyunu Escape From Tarkov’u Steam üzerinden satmaya çalıştı. Ancak daha sonra bu oyunun sahte olduğu ortaya çıktı ve yerini başka bir oyun aldı.

İnternette her gün karşılaştığımız dolandırıcılık vakalarına bugün bir yenisi daha eklendi. 2017’de piyasaya sürülen ve Battlestate Games tarafından geliştirilen FPS türü oyun Tarkov’dan kaçışdolandırıcıların son kurbanı oldu.

Popüler oyun sadece kendi internet sitesinde satılıyor, diğer mağazalarda bulunmuyordu. Ancak hem ülkemizden hem de dünyadan kullanıcılar bugün Escape From Tarkov buharda içinde olduğunu gördü.

Oyunun Steam’de 382 TL’ye satıldığı görüldü

Kullanıcılar, Escape From Tarkov’un Steam’de herhangi bir açıklama yapmadan satışa çıktığını fark ettiler. Normal 45 dolarlık oyundan çok daha düşük bir fiyata, 382 TL’ye Satış da yoğun ilgi gördü.

Hatta bu durum hem ülkemizdeki hem de dünyadaki forumlarda hemen yankı buldu. Oyun oldukça ikna edici görünüyordu. yapma ekran görüntüleri, oynanış videosu, açıklama ve hatta geliştirici Battlestate Oyunları olarak görüntüle Bu tür bilgiler, Escape From Tarkov’un gerçekten de Steam’de satıldığını gösteriyor gibiydi.

Başka bir oyun, değiştirilmeye çalışıldı ve Escape From Tarkov olarak satıldı.

Ancak daha sonra listenin sahte olduğu ortaya çıktı. Steam verileri dolandırıcılar, başka bir oyun düzenlendi ve Escape From Tarkov olarak değiştirildi. ve insanlara satmaya çalıştığı görüldü.

Yukarıdaki görseller hem açıklamaların hem de ekran görüntülerinin değiştiğini gösteriyor.

Ayrıca ekran görüntüleri, satılmakta olan şeyin aslında bir 2D macera oyunu olduğunu ve daha sonra Tarkov olarak değiştirildiğini gösteriyordu.

Ve ayrıca sistem gereksinimleri Gerçek Tarkov’dan da büyük farklılıklar vardı. Örneğin, sahte liste, minimum gereksinimlerin 8 GB RAM olduğunu ve önerilenin 4 GB olduğunu gösteriyor. Gerçekte, bu kısım sırasıyla 8 ve 16 GB’dir.

Oyunla ilgili yapılan yorumlarda birçok Steam kullanıcısı oyunun sahte olduğunu vurguladı ve diğer kişileri satın almamaları konusunda uyardı.

Sahte oyun bir süre sonra Steam’den kaldırıldı

Neyse ki, bu kısa bir süre sonra fark edildi ve sahte Escape From Tarkov Steam’den kaldırıldı. Yine de bu olay benzer olayların olabileceğine işaret ediyor; Bu yüzden oyunseverler Steam’den oyun bile satın alıyor. daha dikkatli olmalı meydana çıkarmak.

Gerçek Escape From Tarkov nasıl satın alınır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Escape From Tarkov’u kendi sitesinden satın alabilirsiniz. oyunu almak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Üretim başlangıç ​​fiyatı 45$ (846 TL)

ALAKALI HABERLER

Riot Games saldırıya uğradığını duyurdu: LoL ve TFT kaynak kodları sızdırıldı

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article