Sunday, September 24, 2023

Fitness dersleri Netflix’te: Nike Training Club!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Netflix, bugün itibariyle “Nike Training Club” adlı fitness içeriklerini yayınlamaya başladı. 30 saatlik içerik, çeşitli kategorilerde fitness eğitimi içerir.

Bugün itibariyle dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından biri olan Netflix, “Nike antrenman kulübüNike Training Club içeriği, tüketicilerin bireysel olarak antrenman yapmasına olanak tanıyan antrenman programları olarak görünecek.

Nike Training Club’ın içeriği iki grup halinde yayınlanacak ve toplam 30 saat antrenman içerecek. Bu içerikte kullanıcılar, tüm kondisyon seviyeleri ile ilgili bilgilere ve ayrıca eğitim fırsatı yakalayacaklar

Nike Training Club’da neler var?

Netflix nike antrenman kulübü fitness

Bugünden itibaren Netflix’e eklenen ilk grup Nike Training Club içerikleri 5 kategoride karşımıza çıkacak. Bu kategoriler:

  • Fitness Temelleri (13 Bölüm)
  • Temel egzersizler (7 bölüm)
  • Yoga Eğitimi (6 Bölüm)
  • Kas Eğitimi (14 bölüm)
  • “İyi Hisset” Eğitimleri (6 Bölüm)

Elbette Netflix’teki fitness dersleri bundan ibaret değil. Kullanıcılar 2023’te devam edecek. yepyeni fitness antrenmanlarına erişebilirler. Ancak bu içeriğin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir takvim paylaşılmadı. Bugünden itibaren, Netflix’teki fitness içeriğine erişmek istiyorsanız tek yapmanız gereken arama çubuğuna “Nike Fitness” yazmak.

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents