Wednesday, September 27, 2023

Galaxy A54 5G için geri sayım: Cihazın özellikleri belli oldu!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Teknoloji devi Samsung, yeni nesil Galaxy A serisi telefonlarını genellikle her yılın ilk çeyreğinin başında piyasaya sürer. Kendi teknoloji ekosistemini kurmak için yoğun bir çalışma yürüten şirket, Galaxy A54 5G için geri sayıyor.

Galaxy A54, 5G Bluetooth 5.3 bağlantısını destekler

Samsung A54 5G, lansman etkinliğinden günler önce Bluetooth SIG sertifikası web sitesinde görüldü. Henüz tarihi belirlenmeyen modelin 2023 yılının ilk günlerinde sahneye çıkması bekleniyor. Bluetooth SIG listesi, Bluetooth 5.3 bağlantısını destekleyeceğini gösteriyor.

Galaksi A54 5G

Daha önce edinilen bilgilere bakılırsa model, Samsung’un ürettiği Exynos 1380 işlemci ile gelecek. Exynos 1380 işlemci, 2,4 GHz performans çekirdeğine ve 2,0 GHz verimlilik çekirdeğine sahiptir. Grafik arayüzü Mali G68’dir. Modelin 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile geleceği söyleniyor.

Samsung Galaxy S23 Geekbench 5 testinde!  Sonuçlar nasıl?

Samsung Galaxy S23 Geekbench 5 testinde! Sonuçlar nasıl?

Qualcomm’un amiral gemisi işlemcisini barındıran Samsung Galaxy S23’ün Geekbench 5 testi ortaya çıktı. İşte test sonuçları!

Galaxy A54, geçtiğimiz günlerde Geekbench performans arenasında görüntülendi. Cihaz, tek çekirdekli ve çok çekirdekli Geekbench testlerinde sırasıyla 776 ve 2599 puan kazandı. 6.4 inçlik bir ekranla piyasaya sürüleceği aktarılan Samsung A54 5G, 120Hz yenileme hızıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Samsung’un yeni modelinde Super AMOLED panel kullanacağı gelen bilgilerden biri.

Galaksi A54 5G

Kutusundan Android 13 tabanlı One UI 5.0 ile çıkan Samsung modeli, arka tarafında üçlü kamera dizilimi ile geliyor. 50 Megapiksel ana kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açılı kamera, 5 Megapiksel makro kamera ve 5 Megapiksel derinlik sensörü bulunuyor. Ön kamerada 32 Megapiksellik bir lens kullanılacağı da sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Contents

More articles

Latest article

Contents