Friday, September 29, 2023

Geçiş Ön Siparişleri için NFT Müzayedeleri Başlıyor!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

2023 adet üretilecek olan Togg, “100. “Yıl Özel Serisi” otomobiller için NFT müzayedelerinin detayları açıklandı. Birkaç gün sonra başlayacak olan müzayedeye katılım için minimum 3.575 TL ödenmesi gerekiyor.

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (Togg) geçtiğimiz günlerde Trumore adlı mobil uygulamasını hayata geçirdi. hazır. Bu mobil uygulama, yerli otomobil detaylarına erişim ve NFT cüzdanları gibi hesapların oluşturulmasına izin verdi. Ayrıca yerli otomobil ön siparişlerine ilişkin işlemler de Trumore üzerinden yapılacaktı.

Şimdi Trumore ile ilgili önemli bir gelişme var. Tog dedi ki,100. yıl özel serisiotomobiller için Trumore üzerinden bir müzayede düzenleyeceğini duyurdu.NFT’ler üzerinden yapılacak. bir müzayedede, 2023 NFT’ler satışa çıkacak. Bu NFT’lere sahip olan vatandaşlar, önce Togg’un özel sürümüne sahip olma şansına sahip olacak.

İhaleler 5-15 Şubat tarihlerinde yapılacak!

Tog

Resmi açıklamaya göre NFT müzayedeleri 5 Şubat’ta başlayacak, 15 Şubat’a kadar sürecek. Trumore uygulamasını indirip NFT cüzdanı oluşturan kullanıcıların yer aldığı açık artırmalarda ön sipariş sıralaması da belirleniyor. Yani ilk NFT’yi satın alan ilk kullanıcı, İlk özel sürümde ayrıca Togg var.

Müzayede edilen NFT’lerin farklı başlangıç ​​fiyatları var!

Edinilen bilgiye göre, müzayedeye katılmak isteyen tüketiciler, yalnızca bir NFT için teklif verme verebilirler. Ayrıca bu NFT’lerin başlangıç ​​fiyatları da farklı olacaktır. Bu içerikte; 1-100 arası NFT’ler “en nadir”, 101-250 arası NFT’ler “çok nadir”, “250-999” arası NFT’ler “nadir”, 1000-2023 arası NFT’ler “yaygın” olarak sınıflandırılır. Bu NFT’ler için açık artırma başlangıç ​​tutarları:

  • Normal Kategori: 10 AVAX
  • Nadir Kategori: 15 AVAX
  • Çok nadir kategori: 20 AVAX
  • En nadir kategori: 30 AVAX

Peki neden AVAX?

Togg ve Avax

Hala geçen yıl AVAX Kripto para biriminin kurucusu olarak anılan Ava Labs ile işbirliği işbirliği yapmıştı. Bu ortaklık, NFT müzayedelerinin gerçekte yaptığı şeydir. Son yıllarda düşünülen bu ortaya çıkarıyor.

AVAX ne kadar?

Coinmarketcap verilerine bakıldığında 1 AVAX satın almak için ödenmesi gereken tutar 19 dolar O seviyeyi görüyoruz. Bu, NFT müzayedesine katılmak isteyen tüketicilerin Togg için minimum 190$ (mevcut döviz kurları üzerinden) ödemesi gerektiği anlamına gelir. 3.575 TL) vermek zorunda kalacak.

Trumore nasıl kullanılacak ve neler sunuyor derseniz:

ALAKALI HABERLER

2023 100. Yıl Özel Serisi C-SUV’ler, Togg’un “Trumore” mobil uygulamasıyla birlikte geliyor: Togg’un “Ön Sipariş”ini bir çekilişte kazanabilirsiniz!

Trumore hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Contents

More articles

Latest article

Contents