Monday, March 20, 2023

GetirYemek masası hizmete girdi: peki ne işe yarıyor?

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Getir, GetirYiyecek Sofrası adında yepyeni bir hizmet başlattı. Geçici olarak İstanbul’da kullanıma sunulan yeni hizmet, kullanıcıların ziyaret ettikleri restoranlarda %30’a varan indirimlerden yararlanmasını sağlayacak.

2015 yılında kuruldu Getirmekhızla büyüyerek Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri haline geldi. Birçok ülkede faaliyet gösteren şirket, araç kiralamadan iş bulmaya kadar birçok alanda hizmet sunuyor.

Bugün başvur bana yemek masası getir Yeni hizmeti ile şirket adında yepyeni bir hizmet eklendi. restoranlara giderek indirimlerden yararlanın vermek istiyorum yeni hizmetiniz şimdilik sadece istanbulda ekleyelim.

Anlaşmalı restoranlarda %30’a varan indirimler almak mümkün.

Kullanıcılar, GetirYemek Masa ile anlaşmalı restoranları ziyaret edebilir. %30’a varan indirim faydası olabilir. Şirket, bu hamle ile kullanıcıların sadece adreslerinde verdikleri siparişlerin yanı sıra gittikleri restoranlarda da yararlanacaklarını söylüyor.

Ayrıca Getir, yerinde indirimli yeni hizmetini başlatıyor. 600’den fazla lokasyonda da ekler.

Sınırlı bir süre için ücretsiz olacak

GetirYemek Masa çıkışına özeldir. Sınırlı bir süre için ücretsiz Olacak. Bu, hizmetin gelecekte ödenebileceğini gösterir. Peki yüzlerce üye restoranın yer aldığı bu hizmet nasıl kullanılıyor? Bakalım.

GetirYemek tablosu nasıl kullanılır?

Öncelikle Getir uygulamanızın güncel olması gerekmektedir. GetirYemek’e giriş yaptığımızda aramanın en altındaki kısımda ‘Masa’ sekmesinin göründüğünü görüyoruz. Buraya tıklayarak yeni hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tabloyu getir, haritadan yakınınızdaki restoranlar senin için göster Burada hangi anlaşmalı restoranda ne kadar indirim alabileceğinizi görebilirsiniz.

Fırsattan yararlanmak için faturayı öderken anlaşmalı yere gidin,’Fırsatı yakala’ düğmesine basın ve gördüğünüz kod göstermek zorundasın İndirimi almak için o restoranda olduğunuzu gösterin. konumunuzu onaylayın ayrıca gerekli.

Nihayet o restorandaki indirim fırsatından. günde sadece bir kez Kullanabileceğinizi söyleyeyim.

ALAKALI HABERLER

Getir’e Eklense Şaşırtmayacak 13 Hizmet: GetirTools Olsa GetirEmlak neden olmasın?

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents