Saturday, September 23, 2023

God of War serisinde Kratos rolünü oynayacak isimler

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

PlayStation’ın en popüler oyunlarından biri olan God of War serisinin geleceği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Amazon Prime Video haberinin ardından oyunseverler Kratos karakterini kimin oynayacağı merak edilmeye başlandı. Biz de önerilerimizi sunduk…

Henüz Amazon veya Sony’den Kratos yok Kimin dirileceği hakkında bir bilgi yok. Aynı şekilde dizinin çıkış tarihi de belirsizliğini koruyor. Oyunun hayranları Kratos’a farklı isimler takmaya başladı bile.

birçok ünlü isim sosyal medyada Kratos ile yan yana paylaşılmaya başlandı. Bu isimlere yeni isimler eklediğimizde ve işe biraz eğlence kattığımızda ortaya hoş sonuçlar çıktı.

Öncelikle son oyunlarda bir Kratos’u hatırlayalım.

kasalar

Kratos’un karakteri God of War evreni ile değişti ve artık çok daha gerçekçi. Ancak vücut boyası, kelliği, giyim tarzı ve heybeti gibi karakteristik özelliklerinin çok değiştiğini söyleyemeyiz. Bu sebeple serinin bir sonraki serisinde; benzer bir karakter görmeyi bekleyebiliriz.

Örneğin Vin Diesel gibi… Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli serisiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşarak Kratos karakterine farklı bir hava katmayı başarıyor.

dizel kasaları

Jason Statham rolü almazsa.

Jason Statham Kratos

Game of Thrones dizisindeki dağ karakteriyle hatırladığımız Hafthor Júlíus Björnsson, 2 metre 6 santimetre boyuyla belki de çok heybetli bir Kratos.

taht oyunları kratos

Evet o ismi biz bulduk… Jason Mamoa ülkemizde çok sevilen bir oyuncu ama aynı zamanda sosyal medyada Kratos’un en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Bakalım uzun saçlı bir Kratos görecek miyiz, yoksa o güzelim saçlarını kestirebilecek mi?

Jason Mamoa Kratos

Nick Offerman, Twitter’da yaptığı tweet’in ardından God of War hayranlarının objektifine takıldı. Birçok kullanıcı Offerman’ın görünüşünün ve tavrının Kratos’a benzediğini bildirdi. Sonuç olarak, Kratos’u kendimiz yaratmak bize kalmıştı.

Nick Offerman Kratos

Bu ismi tanıdınız mı? Çoğumuz Steve Howey’i Shameless’taki Kevin rolünden tanıyorduk. Howey, Kratos’a hayat verdiğinde onu tanımakta zorlanacağız gibi görünüyor.

utanmaz kevin kratos

Hiç şüphesiz hepimiz Travis Fimmel için Viking olmayı seviyoruz ama Viking Kratos fikri de oldukça havalı görünüyor. Ayrıca, başka bir oyun uyarlaması olan Warcraft’ta rol aldı.

Ragnar Kratos

Şimdi “Kratos’un oynayabileceği Türkçe bir isim yok mu?” söyleyebilirsin. Tabii ki bu doğru. O halde bayrakları asalım.

Survivor Ligi’ndeki başarısıyla tüm Türkiye’de adını duyuran Hasan Yalnızoğlu, sinirlenmediği sürece sempatik bir Kratos olabiliyor.

hayatta kalan hasan kratos

“Heirloom Ejder” adıyla bir çoğumuzun zihninde yer edinen Adnan Ayberk, hayatta olsaydı Kratos rolünü kimseye kaptırmazdı diye düşünüyoruz.

yadigarı ejderha kratos

Tüm Türkiye’yi güldüren Cem Yılmaz, gülen bir Kratos da olabiliyor…

Cem Yılmaz Kratos

Bizi güldüren isimlere geçiyoruz. Son zamanlarda Gine dizisindeki İlkkan karakteri ile tanıdığımız Kıvanç Kılınç, Kratos’a replikleri ile de farklı bir hava katabilmektedir. Çünkü “Avcı ne kadar numara bilirse ayı o kadar bilir” gibi kurallar hafızamıza kazınmıştır.

kratos yapabileceğim gibi

“Baltamı usanmadan, sormadan sallayacağım…” diye şarkıya girmeyi beklediğimiz bir Kratos fena olmaz. Soner Sarıkabadayı da şüphesiz bu role hazır.

soner sarıkabadayı kratos

BONUS: Bir şey söylemek zorunda değilsin. Johnny Sins’in Kratos’a en sıra dışı atmosferi katacağına eminiz.

johnny sins kratos

Elbette içeriğimizde Kratos gibi pek çok tanıdık isim görmüşken, God of War’dan Sevilen karakteri kimin oynayacağı henüz bilinmiyor. En sevdiğimiz ünlülerden birinin rolü kazanıp kazanmayacağını zaman içinde göreceğiz. Peki hangi ünlüleri önerirsiniz?

ALAKALI HABERLER

God of War Ragnarok parasının her kuruşunu hak ediyor: işte serinin inanılmaz bir grafik karşılaştırması

ALAKALI HABERLER

God of War serisi geliyor: dizi hakkında ilk detaylar paylaşıldı!

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents