Thursday, September 28, 2023

Google Pixel tablet, bir stylus kalemle tanıtıldı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Google, tablet modelini 2023 yılında kullanıcılarla buluşturmak için çalışmalarına hız verdi. Sızan bilgilere göre stylus kalem, Fast Pair teknolojisi kullanılarak Google Pixel tablet modeline dahil edilecek.

Google Pixel tablet, Hızlı Eşleme özelliğine sahip bir kalemle birlikte gelir

Apple ve Samsung, amiral gemisi modelleriyle tablet pazarını domine ediyor. Pixel ailesi ile ivme kazanan Google, tablet pazarına girmek için hazırlıklarını tamamladı.

Google Pixel tablet, Hızlı Eşleme özelliğine sahip bir kalemle birlikte gelir

2017’de duyurulan Fast Pair, Bluetooth teknolojisi üzerine kuruludur. Yakın zamanda yeni özellikleri duyurulan Fast Pair teknolojisi, kullanıcıların cihazları kapalıyken bile konum algılamasına olanak sağlıyor.

TCL'nin Snapdragon destekli Windows tableti Book X12 Go geliyor!

TCL’den Snapdragon destekli Windows tablet Book X12 Go geliyor!

Televizyon ve telefon modellerinden tanıdığımız TCL, Snapdragon işlemcili ve Windows işletim sistemli ikisi bir arada tablet geliştiriyor!

Google Play Servisleri güncellemesinde yeni bir kod keşfeden 9to5Google ekibi, fast-pair stylus terimiyle karşılaştıklarını belirtti. Yayınladıkları kodun Bluetooth ile zayıf pil bildirimi işlevi gördüğünü belirten ekip, tablet modelini tercih etti.

Google’ın geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü tablet modelinden bazı teknik özellikler sızdırıldı. Bugün açıklanan bilgilerin sızan özellikleri doğruladığını belirtmekte fayda var.

Analistler, Google Pixel tablet modelinin USI 2.0 standardını destekleyeceğini belirtti. Kullanıcıların NFC teknolojisi sayesinde akıllı kalemlerini kablosuz olarak şarj edebilecekleri tahmin ediliyor.

Sızan bilgilere göre Google, yeni cihazına 11 inçlik bir ekran koyacak. Ancak Google, yeni modelini Pixel 7 serisinde bulacağımız Tensor G2 işlemci ile donatacak.

128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle sunulacağı söylenen cihaz, Wi-Fi 6 desteği ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Cihazın 2023 yılının ikinci yarısında tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Contents

More articles

Latest article

Contents