Thursday, September 21, 2023

GTA Vice City, PlayStation Plus’tan kaldırılıyor!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Oyunculara çevrimiçi oyunlara, modlara ve özel içeriklere erişim sağlayan abonelik tabanlı hizmet PlayStation Plus, önümüzdeki yıl platformdan ayrılacak yapımları paylaştı. Ayrıca sevilen GTA serisi oyunu da PS Plus’tan kaldırılacak.

GTA Vice City, PlayStation Plus’tan kaldırılıyor!

PlayStation Plus, her ay platforma eklenen ve platformdan kaldırılan yeni oyunları düzenli olarak paylaşıyor. Öyle ki geçtiğimiz günlerde oyunların Şubat 2023’ten itibaren kaldırılacağını duyuran PS Plus, Last Chance to Play bölümüne GTA Vice City – The Definitive Edition’ı ekledi. Bu da oyunun platformdan kaldırılacağı anlamına geliyor.

GTA Vice City - Kesin Sürüm

PlayStation Plus ve Rockstar Games, GTA Vice City – The Definitive Edition’ın kaldırılmasının nedeni hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Şubat 2023’te PlayStation Plus’tan kaldırılacak tüm oyunlar şu şekilde sıralanacak;

PlayStation Plus 880 TL’lik oyunları bedava veriyor!

  • GTA Vice City – Kesin Sürüm
  • Agatha Christie: ABC Cinayetleri
  • Yazılmamış öyküler kitabı 2
  • Ra Rodgers
  • SkyDrift Sonsuzluk
  • Parlaklık serbest bırakıldı
  • Turing testi
  • Sinüs Mora EX
  • Saf Tarım 2018

Pure Farming 2018’in ne zaman kaldırılacağı kesin olarak belli değil. Diğer oyunlar gibi 21 Şubat 2023 Bugünden itibaren PlayStation Plus kütüphanesine veda ediyor. Oyuncular bu oyunları PS Plus aboneliği dışında satın alarak oynayabilirler.

PlayStation Plus abonelikleri

lüks Ek olarak gerekli
1 aylık abonelik 70.00 TL 60.00 TL 40.00 TL
3 aylık abonelik 190,00 TL 165,00 TL 100,00 TL
12 aylık abonelik €460,00 400,00 TL 240,00 TL
Öne Çıkan Ayrıcalıklar klasikler kataloğu,
tat oyunu
oyun kataloğu,
Ubisoft+ klasikleri
aylık oyunlar,
çevrimiçi çok oyunculu,
özel indirimler

Peki PlayStation Plus’a veda eden oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GTA Vice City neden kaldırıldı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents