Thursday, September 21, 2023

Hitman 3’e gelen yeni modun fragmanı paylaşıldı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Hitman 3’e 26 Ocak’ta sahip olan oyuncular, oyuna eklenecek yeni ‘Freelancer’ moduna ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Özelliklerine bir göz atalım.

Hitman, 2016 yılında yeniden yapılandırılarak yeni bir üçleme olarak oyuncuların karşısına çıkmış ve yeni haliyle beğeni toplamayı başarmıştı. Hitman, en son çıkan üçüncü oyun Geçen yıl yeni bir eklenti paketi duyuruldu.

Serbest çalışan modu’ Bu eklenti için çağrılan geliştirici IO Interactive, yeni bir fragman yayınladı ve modun oyuna geleceği tarihi paylaştı. Önce modun detaylarına bakalım, ardından çıkış tarihini öğrenelim.

Hitman 3 Freelancer Modu 26 Ocak’ta çıkacak

Bu mod ile Hitman 3 tam bir sandbox oyununa dönüşüyor. Freelancer modundaki görevler için Agent 47 ile Bir iş planlayabilirsiniz ve kendi istediğiniz takımı seçebilirsiniz. Hiçbir ipucu yok ve sadece hedefinizin bir resmi var.

Haritadaki öğelerle hangi işlemleri hangi sırayla gerçekleştireceğinize kendiniz karar verirsiniz. haritada bile NPC vatandaşlarından hedef veya çevredeki nesneler hakkında bilgi bile toplayabilirsiniz..

ALAKALI HABERLER

Hitman 3 oyuncuları yakında Hitman 1 ve Hitman 2 içeriğini Steam’den Epic Games’e aktarabilecekler

Bu modun Hitman 3’e sahip oyuncular için yayınlanacağını da belirtelim. 26 Ocak’ta yayınlanacak olan modun fragmanını nasıl buldunuz? Lütfen mod hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents