Sunday, September 24, 2023

Instagram için yeni özellikler duyuruldu [Güncel]

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Meta, Instagram’a gelen yepyeni özellikleri duyurdu. Bazıları belirli ülkelerde herkesin kullanımına açık olan bu özellikler, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi ve güvenliği artırmayı hedefliyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi fotoğraf ve video paylaşım platformlarından biri olan Instagram için yepyeni özellikler açıklandı.

Instagram bugün yapıldı açıklamada zaman yönetimi için ‘Silent Mode’ adlı özelliği platforma getirdiğini duyurdu. Uygulamayı kullanmaya ara vermek isteyen kullanıcılar için bu modun oldukça faydalı olabileceği görüldü.

Çift taraflı profil resmi çok yakında

Instagram’ın yeni güncellemesi ile artık avatarınızı fotoğrafınızın diğer tarafına ekleyebilirsiniz. Örneğin, profilinizi ziyaret edenler avatarınız ve profil resminiz arasında geçiş yapabilir.

Kaynak :
https://about.instagram.com/blog/announcements/continuing-to-keep-instagram-safe-and-secure/


Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents