Thursday, September 21, 2023

Instagram’da ‘Ücretli Mavi Tik’ Geleceği Sahiplenildi!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Twitter’dan sonra Instagram’ın da doğrulanmış hesap rozetleri satmaya başlayacağı iddia edildi. Güvenilir bir kaynağa göre Instagram, doğrulama rozetlerini de içeren bir abonelik üzerinde çalışıyor.

Tersine mühendislik süreçleri aracılığıyla sosyal medya uygulamalarına yeni özellikler sızdırmak için güvenilir bir kaynak. Alessandro Paluzzifotoğraf ve kısa videoların paylaşıldığı dünyanın en popüler çevrimiçi platformu Instagram hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu iddia doğru çıkarsa bazı kullanıcılar Instagram’da yer alacak. ödemek zorunda kalacaklar Görebiliriz.

Alessandro Paluzzi’nin açıklamasına göre Instagram kodlarında platformdaki referanslar, platforma ücretli bir abonelik olacağını düşündürmektedir. Instagram, ücretli abonelik hesap doğrulama işlemler için kullanacağız. En azından şimdilik bilgi bu.

Doğrulanmış bir hesaba sahip olmak için para ödenebilir!

instagram

yıllardır instagram doğrulanmış rozet imkanı sunuyor. Kullanıcılar, öngörülen koşulları yerine getirdikleri takdirde, bir kuruş ödemeden doğrulanmış bir hesaba sahip olabilirler. Geldiğimiz son noktada bu durum değişecek gibi görünüyor. İddialar doğruysa, kullanıcılar artık doğrulanmış bir hesaba sahip olabilir. ödeyecekler.

ALAKALI HABERLER

Instagram Reels videoları nasıl yapılır? En Olağanüstü Videoları Oluşturmak için 7 Taktik

Alessandro Paluzzi’nin açıkladığı gibi:

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents