Thursday, September 21, 2023

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra’nın fiyatı ne olacak?

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra fiyatı Çin sosyal medya uygulaması Weibo’da yer alan bir sızıntıya göre iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra ile ilgili ilk bilgiler 2023’te daha yüksek bir fiyattan satışa çıkabilir. Peki iki yeni iPhone modeli nasıl olacak?

iPhone 15 Pro ve 15 Ultra ile fiyatlar artacak

Önceki raporlar, iPhone 15 ve 15 Plus’ın muhtemelen iPhone 14 modellerinden biraz daha ucuza sunulacağını, ancak Pro ve Ultra’nın fiyatlarının artacağını belirtiyordu. Apple, özellikle pahalı modellerine yeni özellikler ekleyerek iPhone serisinde bir fiyat deliği oluşturmak istiyor. söylendi.

Weibo’da ortaya çıkan rapor, iPhone 15 ve 15 Plus’ın Dynamic Island’ın yanı sıra iPhone 14 Pro ve Pro Max’in 48 megapiksel kamerasını içereceğini öne sürüyor. Öte yandan serinin en pahalı iki telefonu da bazı önemli avantajlara sahip olacak.

iPhone 15 ailesi, Apple'ın beğenilen teknolojisine sahip olacak

iPhone 15 ailesi, Apple’ın beğenilen teknolojisine sahip olacak

Sızan bilgilere göre Apple, dinamik ada teknolojisini tüm iPhone 15 modellerinde kullanıcılara sunacak.

iPhone 15 Pro ve 15 Ultra, tamamen yeni bir Apple çipi kullanacak. Elmalar 3nm mimarisi üzerinde üretilmiş A17 Bionic’ten gücünü yiyecektir. Mevcut nesilden önemli ölçüde daha güçlü olmasa da, pil performansıyla öne çıkacak.

TSMC tarafından üretilecek olan 3nm A17 Bionic, yeni çipler nedeniyle çok pahalı hale gelecek. Söylentilere göre 3nm N3 teknolojisi ile üretilen bir çip, mevcut teknolojiye göre yüzde 25 daha pahalı.

iPhone 15 Pro ve 15 Ultra, dayanıklılıklarını önemli ölçüde artıran titanyum kasalara da sahip olabilir. Bu muhtemelen üretim maliyetlerini artıracak ve Apple bunu son kullanıcıya iletecektir.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents