iPhone 15 serisi uygun fiyatlı olabilir

iPhone 14 serisinin satışlarından memnun olmayan Apple, yeni iPhone modelleri için fiyatlandırma stratejisini değiştirecek gibi görünüyor. iPhone 14 satışları 2023 iPhone’ların fiyatının bir önceki yıla göre sınıf dışına çıkması durumunda düşeceği iddia ediliyor. Kabul etmek uygun fiyatlı iPhone 15 Bu hamle Android pazarını nasıl etkileyecek?

Android kullanıcıları ucuz iPhone 15’i tercih edebilir

Apple, bu yıl Eylül ayında iPhone 14 serisini piyasaya sürdü. Şirketin, serinin 6.7 inçlik iPhone 14 Plus modelinin satış performansından derin endişe duyduğu söyleniyor. Sonuç olarak, gelecek yılın iPhone serisini yeni yollarla getiriyoruz. arama.

Apple’ın iPhone 14 serisini satamamasının nedenlerinden biri de son zamanlarda Çin’de yaşanan COVID-19 karantinası. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max satışlarda başarılı olsa da fabrikaların kapasitesinin düşük olması nedeniyle yılbaşı döneminde yeterli stok alamadılar.

iPhone 15 pil performansıyla kullanıcıların yüzünü güldürecek!

iPhone 15 pil performansıyla kullanıcıların yüzünü güldürecek!

Apple, tanıtacağı iPhone 15 serisinde pil tüketimine öncelik verecek. Firma yeni modellerinde tasarımı da değiştiriyor!

Bazı kaynaklar, Apple’ın 100 dolar tasarruf edebileceğini söylüyor. Beklentilerin altında satışlar iPhone 14 Plus 899 Dolar satış. 100 dolarlık indirim, akıllı telefonu iPhone 14’ün fiyatı olan 799 dolara düşürebilir. Bu nedenle, tüm modellerin fiyatı iPhone 15 ile değişmeli.

Öte yandan Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre uygun fiyatlı iPhone’lar daha ucuza gelirken, Pro ve Pro Max modellerinde fiyat aralığı aynı seviyede tutulacak.

Samsun hazır!  Android 14 sandığınızdan daha erken gelebilir

Ayrıca iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ın tasarımının değişmediği yönünde eleştiriler de geldi. Pro ve Pro Max’te Dinamik Ada Bu modeller Apple’ı tercih etti ve bir çentik kullandı. iPhone 15 serisinin tamamının Dynamic Island alması bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

Similar Posts