Saturday, September 30, 2023

Iron Man birden fazla filmle Marvel’a dönebilir

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

İddiaya göre Robert Downy Jr. Marvel Sinematik Evrenine Iron Man olarak geri dönebilir. Bu Twitter kullanıcısının iddiası da karakterin birden fazla filmde yer alabileceğinden bahsetmişti.

Robert Downey jr. Demi-Adam2019 yılında vizyona giren Avengers: Endgame filminde 11 yıldır dahil olduğu Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) veda ederek hayatını kaybetti. Karakterin ölümü dünyadaki hayranlarını üzdü. Endgame filminin ardından MCU’nun çoklu evrenlere girişinin dördüncü aşaması başlamıştı. Kasım ayında vizyona giren Black Panther: Wakanda Forever ile bu aşamanın tamamlanmasıyla birlikte hayranlar beşinci aşama için beklemeye başladı.

Marvel’in duyurduğu filmler arasında en popüler çizgi romanlardan biri olan beşinci fazında vizyona girecek. Yenilmezler gizli savaşlar da mevcuttu. Son zamanlarda ortaya çıkan bir iddia da Robert Downey Jr. bu filmde Iron Man olarak çoklu evrenler aracılığıyla MCU’ya dönebilir. Şimdi ise karakterin dönüşüyle ​​ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Robert Downey jr. birden fazla filmde Iron Man olarak görünebilir

İnandırıcı iddialarda bulunacaktı.MyTimeToShineMerhaba’ Robert Downey Jr adlı bir Twitter kullanıcısına göre. evrene dönmek için Marvel ile anlaşma imzaladı. İddia, daha önce ortaya atılan söylentilere benzer şekilde Iron Man’in 2026 yılında vizyona gireceği yönünde. Gizli Savaşlar filmi ile Kesinlikle döneceği söylendi.

Ancak suçlamalar bununla sınırlı kalmadı. MyTimeToShineHello’ya göre ünlü oyuncu bir değil birden fazla filmde rol alabilir. İddia, Robert Downey Jr. War Machine olarak tanıdığımız Don Cheadle oynayacak. zırh savaşlarında Demir Adam olarak karşımıza çıkabileceğini belirtirken bunun için oyuncuyla görüşmelerin sürdüğünü söylüyor.

Bu suçlamalar kısa sürede sosyal medyada yayıldı. hiçbiri doğrulanmadı, yani gerçek olmayabilirler. vurgulayalım. Yine de Iron Man’in geri dönme ihtimalinin Marvel hayranlarını heyecanlandırdığını söylemek mümkün. Gelecekte gerçekten böyle bir şey olup olmayacağını göreceğiz.

ALAKALI HABERLER

Marvel’in Yeni Yapımları ve Vizyon Tarihleri ​​Açıklandı: İki Yeni Avengers Filmi Geliyor!


Contents

More articles

Latest article

Contents