Sunday, May 28, 2023

İTÜ EMOS, 7-11 Şubat tarihlerinde yapılacak

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği İTÜ EMOS, bu yıl 30. kez kapılarını öğrencilere açıyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği Ayrıca bu yıl Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu Türkiye’nin dört bir yanından öğrencileri bekliyor.

5 gün sürecek etkinliğe Türkiye’den ve dünyanın önde gelen şirketlerinden 1500’den fazla öğrenci ve önemli konuşmacılar katılacak.

Etkinlik boyunca birçok sürpriz olacak.

5 gün süren etkinlik boyunca açılış kokteyli, oturumlar, kariyer atölyeleriakşam eğlencesi, şaşırtıcı olaylar ve son bölümde ise katılımcılar unutulmaz anlar yaşayacak. 3 gün sürecek seanslar kapsamında; lider şirketlerin üst düzey yöneticileri, C seviyesi hoparlörler sanat dünyasının tanınmış isimleriyle tanışma fırsatı buluyorlar. Katılımcılar ayrıca iş ve teknoloji trendleri üzerine ilham verici derslere de tanık olacaklar.

Bu yıl insan ve evren ile ilgili tüm unsurların dijital ortamdaki yansımalarının oluşumu inceleniyor. EMOS’tan Ana tema “yansımalar evreni“irade ve”İnternetten bir şeyler (IoT), diğer yol, RPA&Dijital ikiz, hareketlilik, Entegrasyon, Erişilebilirlik “alt temalar işlenecektir.

7-11 Şubat’ta İTÜ Maçka Yerleşkesi Mustafa Kemal Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için. burada bulunan Bağlantıyı kullanabilirsiniz.

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents