Thursday, September 21, 2023

LineageOS 20 alacak yeni modeller açıklandı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Android için çok geliştirildi Özel ROM mevcut. Donanımları yeterli olduğu halde eski olduğu için güncelleme desteği olmayan cihazlarda karşımıza çıkan bu tür yazılımlar her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Bunlardan biri LineageOS. İşte Android 13 tabanlı LineageOS 20 ROM’u destekleyen geçen ay piyasaya sürülen yeni modeller!

LineageOS 20 alacak yeni modeller açıklandı

Aralık ayında lanse edildi Kökeni OS 20LineageOS’un en son sürümüdür. Android 13 tabanlı yazılım, desteklediği model sayısını her geçen gün artırıyor. Son olarak bazı Samsung, Nokia ve Motorola modelleri sürüm desteği aldı.

Custom ROM sevenler için LineageOS 20 alacak yeni modeller açıklandı!

İşte LineageOS 20 desteği alan yeni cihazlar;

  • Samsung Galaksi A52 4G
  • Samsung Galaksi A72
  • nokia 6.1
  • Nokia 6.1 artı
  • Motorola One promosyonu
  • Motorola Tek Vizyon

Xiaomi 13 küresel pazar için geri sayım yapıyor!

Xiaomi 13 küresel pazar için geri sayım yapıyor!

Yaklaşık bir buçuk ay önce karşımıza çıkan Xiaomi 13, küresel pazarda yerini almaya hazırlanıyor. Detaylar burada…

LineageOS 19 desteklenir Model listesine eklenen Galaxy A52 ve Galaxy A72 modelleri ise üretici firma tarafından desteklenmeye devam ediyor ve Android 13 güncellemesionlar da aldı. Ancak EOS yani yazılım desteğini kaybeden firmalar listesine başka akıllı telefonların da eklendiğini belirtmek gerekiyor. LineageOS 20 ayrıca bu modellere Android 13’ün saf versiyonuna yakın bir deneyim sunuyor.

Kökeni OS 20Cihazınıza yüklemek için önyükleyicinin kilidini açmanız ve TWRP gibi özel bir kurtarma yüklemeniz gerekir. Bundan sonra, sürümü cihazınıza yüklemek için LineageOS sitesindeki kurulum talimatlarını izlemeniz gerekir. Tabii ki, böyle bir süreç başvuru yapmadıysanızkurulum sırasında olası hatalar nedeniyle cihazınız. kullanılamaz hale gelme olasılığısen de unutma Bu nedenle işi bilen birinden yardım almanız daha faydalı olacaktır.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents