Lionel Messi tüm zamanların Instagram rekorunu kırdı!

Katar’da oynanan Dünya Kupası 2022finalde düzenlenen Arjantin-Fransa Maç sonucunda Arjantin kupayı kazandı. ünlü futbolcu Lionel Messi Yıllarca Dünya Kupası hasretini çektikten sonra Instagram’da yaptığı paylaşımla dünya rekoru kırmayı başardı. Detaylar burada!

Arjantinli futbolcu Instagram’da dünya rekoru kırdı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2022 Dünya Kupası finalinin ardından Arjantin, Fransa’yı mağlup etti. penaltı vuruşları sonrasında mağlup oldu. Arjantin’in sevilen ve tanınan ismi Lionel Messi, Dünya Kupası zaferinin ardından Instagram’dan bir mesaj yayınladı. Paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Instagram'ın yeni beğeni rekoru kırıldı!

Ünlü futbolcu, Dünya Kupası sonrası yaptığı paylaşımla sosyal medyada yeni bir rekor kırdı. Arjantinli yıldızın kupa sonrası Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “O kadar çok hayal kurdum, o kadar çok istedim ki hala inanamıyorum.” söz konusu.

Arjantin, Lionel Messi ile Dünya Kupası'nı kazandı!

Arjantin, Lionel Messi ile Dünya Kupası’nı kazandı!

Dört yılda bir düzenlenen FIFA Dünya Kupası’nın bu yılki finalini Arjantin kazandı! maçın özeti

Takipçileri ve takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulan bu paylaşım, bugüne kadar Instagram beğeni rekoru kırdı. Bir önceki kayıt ise 55 milyon beğeni olan biri yumurta faturasında ye ait. Ama bugün ile yeni kayıt sahibi Arjantinli yıldız Messi oldu.

Ayrıca Lionel Messi 26 maçla Dünya Kupası’nda. en perdeli futbolcu olmayı başardı. Ünlü Futbolcu, 2314 dakika Ayrıca Paolo Maldini’nin Dünya Kupası’nda oynama rekorunu 2217 dakika ile kırdı. Messi’nin 2022 Dünya Kupası’nda 6 golü var.

Instagram'ın yeni beğeni rekoru kırıldı!

En çok gol atan oyuncuya gelince mbappe Messi ile yarıştı ve turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi. Rekorlar kıran Arjantinli yıldızın şu anki takipçi sayısı 40 milyon arttı. 402 milyona ulaşır. Cristiano Ronaldo, yarım milyar takipçiyi geride bırakarak bir önceki Instagram takipçi rekorunu da kırdı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

Similar Posts