M2 Pro ve M2 Max işlemcili MacBook Pro tanıtıldı!

Apple, geçtiğimiz günlerde yayınladığı basın bültenleri ile en yeni ürünlerini kullanıcıların beğenisine sundu. Bu kapsamda Amerikalı şirket, gücünü bu işlemcilerden alan M2 Max, M2 Pro ve MacBook Pro ve Mac mini modellerini tanıttı. Katılıyorum M2 Pro ve M2 Maks cips ile yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro Ne sunuyor? İşte özellikler!

M2 Max işlemcili M2 Pro ve MacBook Pro ne sunuyor?

Apple’ın en yeni işlemcileri olan M2 Pro ve M2 Max ile donatılan 14 ve 16 inç MacBook Pro, efektler için işleme gibi zorlu görevler için en hızlı Intel tabanlı MacBook Pro’ya rakip oluyor. 6 defaya kadarve renk sınıflandırma işlemleri 2 kata kadar daha hızlı tamamlar. Bununla birlikte, pil ömrü de artmış gibi görünüyor. Şirketin iddiasına göre yeni MacBook Pro, 22 saate varan pil ömrüyle bir Mac’te bugüne kadarki en uzun pil ömrünü sunuyor.

Yeni MacBook Pro, önceki nesle göre iki kata kadar daha hızlı olan Wi-Fi 6E standardıyla gelir. Ayrıca, ilk kez 8K ekranları destekleyen gelişmiş HDMI bağlantısı içerir. Öte yandan M2 Max modelinde 96 GB’a kadar, M2 Pro modelinde ise 32 GB’a kadar birleşik bellek kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Dünyanın en güçlüsü: Apple, M2 Max ve M2 Pro işlemcilerini tanıttı!

Dünyanın en güçlüsü: Apple, M2 Max ve M2 Pro işlemcilerini tanıttı!

Apple bugün yeni M2 Max ve M2 Pro işlemcilerin yanı sıra MacBook Pro ve Mac mini modellerini tanıttı. Bunlar M2 Max ve M2 Pro’nun özellikleri…

M2 Max işlemcili MacBook Pro, 38 adede kadar çekirdeğe kadar yapılandırılabilen daha büyük bir GPU’ya sahiptir ve önceki model M1 Max’e kıyasla yüzde 30 daha yüksek performans sunar. Ayrıca, M2 Pro’nun iki katı olan 400 GB/s birleşik bellek bant genişliği sunar.

İçerik güncelleniyor!

Contents

Similar Posts