Sunday, September 24, 2023

Musk, Twitter için yeni özellikleri duyurdu

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Elon Musk, sahibi olduğu platforma getireceği yeni takım özelliğini Twitter hesabı üzerinden duyurdu. En dikkat çekici özelliği, daha yüksek bir ücret karşılığında reklamları tamamen ortadan kaldıran abonelik sistemidir.

Ünlü milyarder Elon Musk, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’ı satın alıp akla geldiğinden beri pek çok yeni özelliği bünyesine kattı. En dikkat çekici olanı, mavi tik almanızı sağlayan Twitter Blue aboneliğiydi.

Musk, geçtiğimiz günlerde platforma getirecekleri yeni özellikleri Twitter’da duyurdu. Özelliklerden biri, Twitter Blue’nun bir üst modeli olacak bir abonelik sistemidir. Reklamları tamamen kaldırabilme özelliği çok ilginçti.

Reklamsız Twitter geliyor

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents