Netflix’in sevilen dizisi ‘1899’ iptal edildi

Dark’ın yaratıcılarından yeni dizi, 1899, Netflix’te yayınlandıktan sonra birçok kişi tarafından takip edildi. Ancak dizinin arkasındaki isimler Baran bo Odar ve Jantje Friese yaptıkları açıklamada dizinin yeni sezon kaydının yapılmayacağını belirtti.

İlk olarak 2017’de yayınlandı karanlık dizinin yapımcıları Baran Bo Odar ve Johnny Kızartması, 1899 O da çok umutluydu. Dizi halk arasında büyük bir merak uyandırdı ve kasım ayında halkla buluştu. Birçok kişi tarafından beğenilen 1899 dizisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

İlk sezonuyla 17 Kasım’da Netflix’te yayınlanan Gizemli Hikaye’nin yapımcıları, dizinin yeni sezonunun olmayacağını Instagram hesaplarından duyurdu.

1899’un yapımcıları veda haberini Instagram’dan duyurdu

Netflix’in Dark dizisinin de arkasındaki isimler olan ortak yapımcılar Baran bo Odar ve Jantje Friese, Instagram hesaplarından şunları söyledi;

“1899’un yenilenmeyeceğini söylediğimiz için üzgünüz. Bu inanılmaz yolculuğu Dark’ta yaptığımız gibi 2. ve 3. sezonlarla bitirmek isterdik. Ama bazen işler planladığımız gibi gitmez.”

Hayat bu. Bunun milyonlarca hayranımızı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz. Ama bu harika maceranın bir parçası olduğunuz için size çok teşekkür etmek istiyoruz. Seni seviyoruz. Asla unutma.”

Similar Posts