Thursday, September 28, 2023

Nubia Red Magic 8 Pro serisi tanıtıldı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Nubia, sıra dışı bir tasarıma ve benzersiz özelliklere sahip yeni Red Magic 8 Pro serisini tanıttı.

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden biri olan Nubia, yeni amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürdü. Red Magic 8 Pro ve 8 Pro+ tanıtıldı. Çinli üreticinin her iki telefonu da sıra dışı ve fütüristik bir tasarıma sahip.

Yeni Red Magic 8 Pro serisindeki her iki model de şu anda mevcut olan en güçlü işlemciler. Qualcomm Aslanağzı 8 Nesil 2 yonga setini barındırır. İlk olarak, telefonların ortak noktalarına bakalım, sonra nerelerde farklılık gösterelim.

Nubia Red Magic 8 serisi neler sunuyor?

“Standart” telefon özellikleri:

nubia kırmızı büyü 8

Nubia Red Magic 8 Pro ve 8 Pro+, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç ekrana sahip. telefonlar, 8, 12 ve 16 GB RAM seçenekler ve 1 TB’a kadar depolama alanı. Her iki modelin de kamera kurulumu aynı lensleri içeriyor.

Telefonların ana kamerası, 50 MP Samsung GN5 sensöründen oluşturulmuş. Ayrıca 8 MP ultra geniş açılı ve 2 MP makro kamera sunuluyor. Ayrıca 16MP ön kamera da bulunuyor.

nubia kırmızı büyü 8

İki telefonun ‘standart’ özelliklerde farklılık gösteren asıl yönü bataryada gizli. 8 Profesör 6.000 mAh pil için, 8 Pro+ olarak 5.000 mAh bataryası var Öte yandan 8 Pro 80W; 8 Pro+, 165 W hızlı şarjı destekler.

Red Magic 8 Pro+’ın diğer modele göre daha az kapasiteye sahip olması, 165W hızlı şarj için gerekli olan donanımdan kaynaklanıyor. Nubia, bu ekipmanı aynı kasaya sığdırmak için pili kısmaya karar verdi.

Gelelim sadece Red Magic 8 serisinde bulabileceklerinize:

nubia kırmızı büyü 8

Nubia, oyunculara odaklanan Red Magic 8 serisinde sadece oyuncuların işine yarayan bazı özelliklere de yer veriyor. Cihazlar daha iyi ses, renk ve dokunma hassasiyeti için “bağımsızdır”.Kızıl Büyü R2içeri gir

nubia kırmızı büyü 8

Ancak her iki cihaz da ICE 11.0 soğutma sistemine ev sahipliği yapıyor. Böylece oyuncuların uzun oyun saatleri sırasında telefonun ısınması konusunda endişelenmesine gerek kalmaz. Telefonlardaki soğutma fanı 20.000 RPM’ye kadar çalışabiliyor.

Son bir fark: 8 Pro yerine Nubia Red Magic 8 Pro+ şeffaf arka kapakta yer verir.

Nubia Red Magic 8 Pro fiyatı:

  • 8 GB RAM + 128 GB depolama: 3.999 yuan (vergisiz 10.700 TL)

Nubia Red Magic 8 Pro+ fiyatı:

  • 12 GB RAM + 256 GB depolama: 5.199 yuan (vergi hariç 13.950 TL)

ALAKALI HABERLER

Lansmandan önce ortaya çıkan reklam afişleri: Samsung Galaxy S23 Ultra böyle görünüyor!

Contents

More articles

Latest article

Contents