Thursday, April 20, 2023

OnePlus Pad için sayılı günler: Cihazın tasarımı sızdırıldı!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Rekabetin üst düzeyde olduğu akıllı telefon dünyasında yükselişini 2022 yılında da sürdüren OnePlus, bu yıl için de önemli projelerle kullanıcılarıyla buluşacak. Ürün yelpazesini geniş tutmak isteyen şirket, tablet dünyasında da dünya pazarına giriyor.

OnePlus Pad 7 Şubat’ta geliyor

OnePlus, uzun süredir üzerinde çalıştığı tableti nihayet piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Öyle ki tabletle ilgili sızıntılar 2021 yılına kadar uzanıyor. O dönemde şirket, pandemi koşullarının çalışma programını etkilemesi nedeniyle bazı projelerini ertelemişti. Firmanın tablet ürünü için artık geri sayım başladı.

evan blass

Evan Blass isimli bir kaynak, OnePlus Pad cihazının tasarımını ortaya çıkardı. Görsellere göre tabletin arka tarafında büyük, yuvarlak bir kamera yer alıyor. İnce çerçeveleri ile hoş bir tasarıma sahip olan model, resimde görüldüğü gibi yeşil renk ile sahne alıyor.

OnePlus Ace 2 ekran özellikleri belli oldu!

OnePlus Ace 2 ekran özellikleri belli oldu!

OnePlus bugün, OnePlus Ace 2’nin ekran özelliklerini onaylayan bir poster yayınladı. İşte Ace 2’nin ekran özellikleri!

Daha önce edinilen bilgilere göre OnePlus Pad modelinin işlemci koltuğu Snapdragon 865 olacak. İşlemcide 1 x 2.84 GHz Kryo 585 Prime (Cortex-A77), 3 x 2.42 GHz Kryo 585 Gold (Cortex-A77) ve 4 x 1.8 GHz Kryo 585 Silver (Cortex-A55) çekirdekler bulunuyor. 7nm teknolojisi ile üretilen işlemcinin grafik arayüzünde Adreno 650 bulunuyor.

OnePlus pedi

OnePlus modeli hakkında daha fazla bilgi yok. Ancak az miktarda sızan bilgiye göre ön tarafta 11,6 inç Full HD Plus OLED ekran ve 6 GB RAM ile donatılacak. Öte yandan cihazın 445 dolar fiyatla podyuma çıkması bekleniyor.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents