Tuesday, March 21, 2023

OnePlus Pad özellikleri ortaya çıktı

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

OnePlus’ın ilk Android tableti hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. tablet bir süre önce OnePlus pedi Şirketin adıyla geleceğini doğrulayan şirket, lansman tarihi olarak 7 Şubat’ı işaret etti. Oppo Pad 2Fotoğraflardan sızan bazı bilgiler, OnePlus Pad’in göstergesi olabilir.

OnePlus Pad özellikleri nasıl görünecek?

OnePlus Pad, 7 Şubat’ta piyasaya sürülecek Tahrik edilecek, ancak özellikleri hakkında resmi olarak çok az şey doğrulandı. Oppo Pad 2’nin en son sızan özellikleri, OnePlus Pad’den neler bekleyebileceğimizi ortaya koyuyor.

Weibo üzerinden yapılan sızıntılara göre Oppo Pad 2; HDR10+ ve Dolby Vision destekli, 144Hz yenileme hızına sahip 11 inç LCD ekranla birlikte gelir. Bu yüksek yenileme hızına sahip ekran, OnePlus’ın en son teaser’ıyla birleştiğinde, OnePlus Pad’in ekranının da etkileyici olabileceğini gösteriyor.

Uygun fiyatlı amiral gemisi: OnePlus Ace 2’nin tanıtım tarihi açıklandı!

Uzun süredir iddialar ve sızıntılarla gündemden düşen OnePlus Ace 2 modelinin çıkış tarihi belli oldu.

OnePlus Pad gücü Aslanağzı 865 yonga setinden alacak. Şirket, ilk tablet modelinde 6GB/8GB RAM kullanacak. Cihazın depolama kapasitesi henüz bilinmiyor. Oppo Pad 2’nin 67W hızlı şarj desteğine sahip 9.500 mAh bataryaya sahip olacağı söyleniyor, yani OnePlus Pad’in bu özelliğe sahip olması muhtemel.

2.999 yuan (yaklaşık. 443 dolar) bir fiyat etiketi ile gelecek. 7 Şubat’ta OnePlus Pad’in piyasaya sürülmesiyle daha fazlasını öğreneceğiz.

Genel olarak, Oppo Pad 2 sızıntıları, OnePlus tabletten ne bekleyeceğiniz konusunda fikir veriyor. Potansiyel olarak yüksek yenileme hızı ve güçlü teknik özellikleri ile Android tablet, pazarda güçlü bir rakip olacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Fikirlerinizi bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.


Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents