Saturday, September 23, 2023

OnePlus V Fold ve V Flip görüldü

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Çinli teknoloji devi OnePlus, iki farklı katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Sızıntılarla bir süredir gündemden düşen akıllı telefonlar, OnePlus V katlama ve V Çevirme denildiği ortaya çıktı OnePlus’ın bu iki ismi ticari marka olarak tescil ettirdiğinden bahsedilmişti.

OnePlus V Fold ve V Flip nasıl olacak?

OnePlus, ilk katlanabilir akıllı telefon modelleri için hazırlanıyor. OnePlus V Fold ve Flip adları, Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi raporlarında yer alıyor görülen. Çin başvurusunun halen aktif olduğu doğrulanırken, isimlerin Galaxy Z Fold ve Z Flip serisine benzediğini belirtmekte fayda var.

Samsung Galaxy Z Flip4 dayanıklılık testine giriyor

Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi’nden gelen bilgiler resmi görünse de katlanabilir cihazlarla ilgili herhangi bir teknik detay içermiyor. Sadece, OnePlus’ın dikey/yatay olarak katlanan iki farklı katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalıştığını gösterir.

Amiral gemisi katili OnePlus Ace 2 performans testinde!

Amiral gemisi katili OnePlus Ace 2 performans testinde!

Uzun süredir iddialar ve sızıntılarla gündemde olan OnePlus Ace 2, performans testinde ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi, Samsung’dan Galaxy Z Katlama seri yatay olarak katlanır. V Fold modelinin de benzer bir tasarıma sahip olacağını düşünüyoruz. Aynı şekilde Z Çevirme Dikey olarak katlanabilir ve avucunuzun içine sığacak şekilde küçültülebilir. V Flip’in dikey menteşeyi de içerebileceğini söylemek mümkün.

Son zamanlarda OnePlus’ın ürün yelpazesini genişlettiğini görüyoruz. Şirket ilk monitörlerini, ilk mekanik klavyesini ve Android tablet önümüzdeki hafta sunulacak.

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Öte yandan OnePlus kardeş şirketi OPPO, katlanabilir akıllı telefon pazarına ilk olarak 2021 yılında giriş yaptı. Çin’de geçen ay N2’yi bul ve 2’yi bul Çevir meydana çıkarmak. Bu nedenle OnePlus’ın katlanabilir sektöre girmesi mantıklı.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents