Monday, September 25, 2023

Orijinal ‘Çarşamba’ Lisa Loring öldü

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

İlk olarak 1964 yılında yayınlanan orijinal Addams Ailesi dizisinde Çarşamba karakterini canlandıran Lisa Loring hayatını kaybetti. 64 yaşında hayatını kaybeden ünlü oyuncunun birkaç gündür solunum cihazına bağlı olduğu açıklandı.

Netflix’in tartışmasız en popüler yapımlarından biri, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından biri,Çarşambaİlk kez 1964 yılında karşımıza çıkan Addams Ailesi’nin yan ürünü olarak karşımıza çıkan dizi, son dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından biri oldu. Orijinal versiyon Dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

Orijinal yapımda Netflix’te yayınlanan dizinin konusu olan Çarşamba Addams karakterini canlandırmıştır. Lisa Loring vefat etti ilan edildi. Açıklamada, ünlü oyuncunun felç geçirdiği ve yaşam destek ünitesine bağlandığı, ailesinin kararı doğrultusunda ünitenin kapatıldığı belirtildi. bağlantı kesildi ifade etti. 28 Ocak’ta hayatını kaybettiği açıklanan Loring, sadece 3 gün solunum cihazına bağlı kaldı.

Sigara ve yüksek tansiyon, Lisa Loring’in kaçınılmaz sonunu getirdi…

Lisa Loring

* Lisa Loring, Çarşamba Addams olarak.

64 yaşında hayata gözlerini yuman oyuncunun vefatından bahseden isim, yakın arkadaşlarından biriydi. Laura Jacobson oldu. Oyuncunun ölümüne neden olan felç sigara ve yüksek tansiyondan Laure Jacobson, Lisa Loring’in çok eğlenceli biri olduğunu belirtti.

ALAKALI HABERLER

Son zamanların en popüler dizilerinden biri olan ‘Çarşamba’yı sizin gözünüzde çok daha değerli kılacak ilginç detaylar

Çarşamba

1958 yılında gözlerini açan Lisa Loring’in en sevilen yapımlarından biri de şüphesiz Addams Ailesi olmuştur. Ancak ünlü oyuncu The Girl from UNCLE, Barbara Jones ve Phyllis Diller şovu. Loring, 1964’te Çarşamba Addams karakterini oynadı. 1977’de canlandı…

Çarşamba günü yayınlandığında TikTok ve Instagram Reels’in bitki örtüsü haline gelen Lisa Loring’in ikonik dansını bir kez daha hatırlayalım:

ALAKALI HABERLER

Netflix Çarşamba günü New York sokaklarında Severed Hand ‘Thing’i yayınladı, eğlenceli görüntüler ortaya koyuyor [Video]

Kaynak :
https://deadline.com/2023/01/lisa-loring-dead-actor-original-wednesday-addams-1235243958/

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents