Recep İvedik 7, Disney+’ta 1 milyon aboneye ulaştı

Recep İvedik 7’nin Disney+ için ne kadar karlı olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre Disney+, Recep İvedik 7 sayesinde 1 milyondan fazla yeni abone kazandı. Bu bir dünya rekoru olacaktı.

Son zamanlarda Türkiye’nin sevilen komedyenlerinden Şahan Gökbakar Tarif İvedik 7 halka iade edildi. Önceki altı filmden farklı olarak son film sinemalarda değil, çevrimiçi dizi ve film platformu Disney+ üzerinden gösterime girdi. Gökbakar’dan son haberler Disney+ arasındaki anlaşmanın karlı bu ortaya çıkarıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre Recep İvedik 7 Disney+’ta olacak. bir milyondan fazla yeni aboneler kazandı. Altuntaş, Dünya rekoru olduğu anlamına gelir.

Disney+ abonesiyseniz ve Recep İvedik 7 ile binlerce yapımlara ulaşmak istiyorsanız tıklayın.

Disney+ Recep İvedik’ten kolay kolay ayrılmayacak gibi görünüyor.

Tarif İvedik 7

Birsen Altuntaş, Recep İvedik serisinin sonraki filmlerinde de yer alıyor. müzakereler devam ediyor söylenmiş. Görünüşe göre Disney+, Recep İvedik 8 ve Recep İvedik 9’u kimseye bırakmayacak.

ALAKALI HABERLER

Recep İvedik 7 ile ilgili sosyal medya yorumlarını topladık: ‘Komedi filminden çok farkındalık filmiydi’

Recep İvedik 7 şu ana kadar alışık olduğumuz Recep İvedik filmlerinden biri. biraz farklıydı. Bu sefer komedi değil toplumsal bilinç ön plana çıkarılarak toplumun gerçekte ne kadar güçlü olduğu gösterildi. Bundan sonraki Recep İvedik filmlerinde ne olacağı ise muamma. Bilinmeyen.

ALAKALI HABERLER

Recep İvedik’in ‘Fiat Bis 126’ filmlerinden hatırladığımız araba hakkında 8 gerçek

Kaynak :
https://www.birsenaltuntas.com/dizi/sahan-gokbakarin-recept-ivedik-7-rekoru/13508/

Contents

Similar Posts