Saturday, September 23, 2023

Redfall’ın çıkış tarihi belli oldu! Oyuncuları sevindirecek

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Son günlerde yapılan Xbox Bethesda’sı Sunumda birçok yeni oyun için oynanış görüntüleri paylaşılırken, yakında çıkması beklenen Redfall için tam çıkış tarihi de verildi. Merakla beklenen oyun yakında haksız dizi ve çıkmaz sokak gibi popüler oyunlar geliştiren Arkane Studios tarafından yapılmıştır.

Redfall çıkış tarihi açıklandı: 2 Mayıs

PC ve Xbox Serisi S/X 2 Mayıs’ta çıkış yapacak olan Redfall oyuncularla buluşacak. Çıktığı ilk günden itibaren diğer Xbox oyunları gibi Game Pass kütüphanesine eklenecektir. Arkane Studios, FPS oyunlarında deneyimlidir ve genellikle farklı tarzları bir araya getiren oyunlarıyla tanınır.

çıkış tarihi

Redfall’da vampirlerin işgal ettiği bir şehri kurtarmaya çalışıyoruz. FPS eylemi oyundur. 4 oyunculu co-op ve tek oyunculu seçeneklerin yer aldığı yapım, konusu ve co-op seçeneği ile efsane oyun Left 4 Dead’i andırıyor. Aksiyon ve gizlilik unsurlarının ön planda olacağı oyunda aşırı büyük olmasa da açık bir dünya bulunuyor.

Epic Games iki oyunu ücretsiz veriyor!

Epic Games iki oyunu ücretsiz veriyor!

Epic Games Store bu hafta iki oyunu ücretsiz yaptı. Bu yapımlar oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı.

Genel olarak Ubisoft oyunlarına benzer şekilde bölgeden bölgeye vampirleri temizleyebiliriz. Ayrıca üretim 11 dakika Oynanış videosunda hikayenin yanı sıra bazı yan görevleri de gördük. Farklı yapının karakteri ile oyunumuzu farklılaştırabiliriz. Ayrıca oyunda bazı bossları yenerek haritamızı genişletebiliyoruz.

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde:

Asgari:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD RX 580 / NV GTX 1070 / 6 GB VRAM
  • Ağ: geniş bant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
  • Ek Notlar: SSD önerilir

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Redfall başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents