Tuesday, September 26, 2023

Samsung, Canlı Akış Fırınını duyurdu

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Samsung, bir fırında bulunan pek çok beklenmedik özelliğe sahip yeni fırını Bespoke AI Oven’ı tanıttı. Fırın, içindeki kameradan canlı yayın yapma seçeneği bile sunuyor.

Teknoloji dünyasının dört gözle beklediği CES 2023’e çok az bir süre kalırken, büyük isimler şimdiden yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. İlk ürünlerden biri, bir fırında mümkün olduğunu asla düşünmediğiniz işlevlere sahip bir ‘Samsung’ fırındı.Özelleştirilmiş AI fırın‘ olmuş.

Samsung Bespoke AI Oven, pişirme sürecini çok daha ileriye taşıyacak ve bu süreci tamamen yapay zekaya aktaracak. İçinde kameraları olan fırın ne pişirmek istediğinizi otomatik olarak algılar kullanıcıya en uygun sıcaklık, süre ve pişirme seçeneğini sunar.

106 farklı yemek algılanabilir:

Samsung özel yapay fırın

Fırının Avrupa modeli Samsung’un paylaştığı bilgilere göre, 106 farklı yemek ve malzeme tanıyabilmek. Fırında bulunan kamera ile yemek algılandıktan sonra fırında bulunan 7 inçlik dokunmatik ekranda pişirme önerileri gösteriliyor. Kullanıcılar elbette önerilen ayarlarda değişiklik yapabilir.

Fırındaki kamera sadece yiyecekleri algılamak için kullanılmaz:

Samsung Bespoke AI Oven’daki kamera, şirketin açıklamasına göre yalnızca yiyecekleri algılamak için kullanılmayacak. Kullanıcılar, fırındaki kamerayı sosyal medya platformlarında kullanıyor. Canlı yayın yapmak için bile kullanılabilir. Örneğin gıda içerikleri üreten içerik üreticilerine yeni bir araç sunuluyor.

Fırın telefondan da kontrol edilebilir:

Nesnelerin İnterneti’nin gelişimi, Samsung’un yeni fırınında da hissedilecek. Kullanıcılar fırını Wi-Fi ağına bağlayabilir ve SmartThings pişirme platform üzerinden telefon ile kontrol edilebilir. fırın da Samsung Sağlık Aynı zamanda gün boyu yaptıkları aktivitelerle bütünleşerek kullanıcılara özel yemek seçenekleri sunar.

Samsung’un Avrupa ve ABD’deki yenilikçi fırını bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya arz edilecektir. Fırının fiyatı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Contents

More articles

Latest article

Contents