Thursday, September 21, 2023

Samsung EX1 asistan robotu bu yıl geliyor

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Samsung, robot sektörüne girmeye hazırlanıyor. Samsung CEO’su CES 2023’te yaptığı açıklamada, insanlara günlük işlerde yardımcı olacak bir robot üzerinde çalıştıklarını söyledi. CEO’nun açıklamasına göre EX1 isimli robot bu yıl satışa çıkacak.

Samsung EX1 asistan robotu 2023’te piyasaya sürülecek

Samsun yıl sonuna kadar EX1 yeni bir “insan yardımcı robotyayınlamayı planlıyor ilan edildi. Duyuru, Samsung Electronics CEO’su Han Jong-hee tarafından CES 2023’te düzenlenen bir basın toplantısında yapıldı. Şirket, EX1’in ayrıntılarını henüz açıklamadı, ancak bulaşık yıkamak ve bulaşık yıkamak gibi basit ev işlerini halletmesi bekleniyor. çamaşır yıka

Yeni insan destekli robot duyurusu, daha önce akıllı elektrikli süpürgeleri piyasaya sürmeye odaklanan ve geçmişte yalnızca konsept robotlar geliştiren Samsung için bir strateji değişikliğine işaret ediyor.

Samsung Galaxy A24 4G'nin temel özellikleri belli oldu!

Samsung Galaxy A24 4G’nin temel özellikleri belli oldu!

Yaklaşan Galaxy A24 4G, BIS veritabanında SM-A245F model numarasıyla ortaya çıktı. Peki akıllı telefon neler sunacak?

CES 2021’de ev işlerini yapması gereken konsept bir robot gösterilmiş ancak satışa sunulmamıştı. Tekne kullanışlı ve JetBot 90 AI+, içecek koymak ve çamaşır yıkamak dahil her türlü ev işini yapabilir. EX1’in Bot Handy’yi temel alıp almayacağı veya benzer yeteneklere sahip olup olmayacağı belli değil.

Samsung’un son zamanlarda robot endüstrisine yoğun bir ilgi gösterdiğini belirtelim. Robot ekipleri için fonunu genişletti ve yakın zamanda Rainbow Robotics’e 47 milyon dolar yatırım yaptı.

Samsung’un on yıldan fazla bir süre önce EX1 adlı bir dijital kamerası olduğunu belirtmekte fayda var. Yeni EX1 robotunun bu kamerayla herhangi bir bağlantısı olup olmayacağı şimdilik belli değil.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents