Saturday, September 30, 2023

Samsung Galaxy A24’ün tasarımı belli oldu!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Gelecek hafta Galaksi S23 seri sergilemeye hazır Samsung cephesinde Giriş seviyesi ve orta segmentler için de çalışmalarına devam ediyor. Şu sıralar öne çıkan modellerden biri de Galaxy A24. Akıllı telefon hakkında şimdiye kadar pek çok sızıntı ortaya çıktı ve sonunda bir yenisi daha eklendi. Galaxy A24 modelinin tasarımı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A24’ün tasarımı ortaya çıktı

Endüstri sızıntılarıyla tanınır TechOutlookyaklaşımlar Galaksi A24 manken-arasında senin tasarımın Görüntüyü ortaya çıkaran render görüntülerini paylaştı. Buna göre akıllı telefon dikey konumda yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumuna ve ön kısımda giriş seviyesi segmentinde sıklıkla tercih edilen damla çentikli tasarıma sahip olacak.

Galaxy A24, FHD+ çözünürlük ve 90 Hz yenileme hızıyla 6,4 inçtir AMOLED ekrana sahip olacak. Şu anda modelin selefi LCD ekran Panel ile geldiğini de belirtelim. İşlemci koltuğuna MediaTek Helio G99 oturacak.

2022'de en çok akıllı telefonu kim sattı?  Apple vs Samsung

2022’de en çok akıllı telefonu kim sattı? Apple vs Samsung

2022’de en çok akıllı telefonu hangi marka satacak? Samsung, Apple ve Xiaomi arasındaki rekabet artıyor.

Model 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alacak. Bu noktada, birkaç seçeneğin mevcut olması bekleniyor. Bunun dışında 25W şarj hızlarını destekleyen 5.000mAh bataryaya sahip akıllı telefon, kutudan çıkar çıkmaz Android 13 tabanlı One UI 5.1 sürümünü çalıştıracak.

Galaxy A24’ün arka tarafında ise 50 Megapiksel ana kamera, 5 Megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 Megapiksel makro sensörden oluşan üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ön tarafta 8 veya 16 Megapiksellik bir selfie kamerası yer alacak. Son olarak, cihazın önceki modellerinde olduğu gibi 4G ve 5G sürümleriolmalı. Öte yandan sızdırılan görsel ve yazıdaki teknik detayların 4G versiyonuna ait olduğunu da söyleyelim.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce cihaz beklentileri karşılar mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

More articles

Latest article

Contents