Thursday, September 21, 2023

Samsung Galaxy A74 iptal olabilir: Peki ama neden?

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Samsung’un Galaxy A74 olarak gelmesi beklenen üst seviye telefonunu iptal etmiş olabileceği konuşuluyor. Üstelik bu noktada ciddi gerekçeler de var. Peki Samsung neden böyle bir karar alsın?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung çevresinde dikkat çekici bir gelişme yaşanıyor. SAMSUNG Güvenilir haber kaynaklarından biri olan GalaxyClub Samsung Galaksi A74 Söz konusu telefonun çıkmayacağını iddia ederek Galaxy A70 serisini noktaladı. Üstelik bu iddia dayanıklı dayanaklar Ayrıca mevcut.

Samsung’un Galaxy A70 serisi, Galaxy A serisi ile amiral gemisi Galaxy S serisi arasında yer alıyor köprü görevi gördü. Üst düzey bir telefon kullanmak isteyen ancak amiral gemisi telefonlara bütçe ayıramayan tüketiciler Galaxy A70 serisini tercih etti.

Samsung’un Galaxy A serisi telefonlarına takas promosyonu ile ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A74 hakkında en ufak bir sızıntı dahi yok.

Samsung Galaksi A73 5G

Akıllı telefon sektörünü bilirsiniz. Bir akıllı telefon piyasaya sürülmeden önce aylar öncesızıntılar yüzeye çıkmaya başlıyor. Bundan sonraki süreçte telefonun test edildiğini ve sertifika sitelerinde boy göstermeye başladığını görüyoruz. Ancak Galaxy A74’te bunların hiçbiri yok. Mart 2022’de tanıtılan ve Nisan 2022’de piyasaya sürülen Galaxy A73’ün yeni bir versiyonu çıkarsa, şimdi bir sızıntı meydana gelmesi muhtemel. Burada GalaxyClub ve Galaxy A74’ün parmağı bu noktaya parmak basıyor. muhtemelen iptal edildi iddialar.

ALAKALI HABERLER

Samsung Galaxy S23 lansman tarihi açıklandı

Ancak Samsung Galaxy A74 ile diğer modeller arasında bir bağlantı var!

Samsung Galaksi A74 üretilmediğini kabul edersekDikkate değer başka bir durumla karşı karşıyayız. Öyle ki önümüzdeki yıldan itibaren Samsung’un en iyi orta sınıf telefonu Galaxy A54 olarak yer alacak. Bu sefer, yaklaşan Galaxy S23 ve Galaxy A54 arasındaki fiyat farkı önemli ölçüde artmış olacak. Samsung, bugüne kadar hiç konuşulmayan bu fiyat farkını Galaxy S22 FE veya S23 FE ile kapatabilir. Belki de Samsung, Galaxy S23’ün temel modelini ciddi anlamda uygun fiyatlı hale getirecek, böylece Galaxy S23’ü Galaxy A74 parasına satacak. Ancak bunları doğrulama şansımız yok. şimdilik yok. 2023’e kadar beklememiz gerekiyor.

Peki Samsung Galaxy S23 serisi neler sunuyor?

ALAKALI HABERLER

Samsung Galaxy S23 için geri sayım başladı: İşte şimdiye kadarki tüm sızıntılar

Samsung telefonlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak :
https://www.galaxyclub.nl/nieuws/samsung-lijkt-galaxy-a7x-lijn-te-schrappen-geen-galaxy-a74-in-2023/

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents