Wednesday, September 27, 2023

Skull and Bones oyununun yeni oynanış videosu geldi!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ile toplam 3 yeni oyunu iptal ettiğini açıklayan Ubisoft, bu kararının yanı sıra merakla beklenen Skull and Bones’u da erteledi. daha erken 9 Mart 2023 tarihinde çıkacağı söylenen oyun 2023 sonuna kadar ertelenen. Şimdi de Ubisoft, Skull and Bones’un yeni bir oynanış videosunu yayınladı.

Skull and Bones’un yeni oynanış videosu yayınlandı!

toplamda altıncı İlk olarak 2017 yılında ertelenen Skull and Bones, E3 gösteride tanıtıldı. Oyunun tekrar ertelenmesinin faydalı olacağını söyleyen anlatım yönetmeni Joel Jannise, 33 dakikalık videonun tamamını bize anlatıyor. Videoda iz süren ve küçük bir krallığın gerçek varisleri olduklarına inanan bir erkek ve kız kardeş görüyoruz.

kafatasları ve kemikler

Jannise bu videoda şu ifadeleri kullandı:

Ubisoft'tan üç oyun için iptal kararı!

Ubisoft’tan üç oyun için iptal kararı!

Ubisoft, Skull and Bones oyununu yeniden ertelediğini duyurdu. Ayrıca 3 maçta da iptal oldu.

“Oyuncu, ilginç olabileceğini düşündüğü ve muhtemelen bir hazineye veya puana dönüşebileceğini düşündüğü yolu takip eder. Ama aynı zamanda gruplarımız ve dünyamız hakkında bir hikaye anlatıyor ve bunu örneğin boş şişelerdeki mesajlar, kayıp günlüklerden sayfalar veya bazen dünyanın her yerinden farklı insanlarla konuşarak yapabiliriz.

Videodaki aksiyon yerel bir yerleşim yerinin yağmalanmasıyla başlıyor ve bu kısım birçok oyuncunun rahatsız olduğu kısım. Yağmalamak için yerleşime biraz yaklaştıktan sonra ortaya çıkar Şımartmak Düğmeye basmak, kısıtlı bir alanda diğer gemilerle çarpışmanıza neden olacaktır. İlerlemenizi gösteren bir zamanlayıcı da vardır.

Skull and Bones’ta oyuncuların eleştirdiği bir diğer konu ise yelkencilik. Oyunun en temel unsurlarından biri olan gemi mekaniği yeterince gerçekçi gelmiyor. Oyunculara göre gemiler denizin üzerinde ışık ve kütlesiz görünür ve suya tepki vermez.

Skull and Bones sistem gereksinimleri şu şekilde:

Asgari:

  • İşlemci: Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 5 1600
  • Çalışma belleği: 8 GB
  • Grafik kartı: GTX 1060 (6 GB) veya RX 570 (4 GB)
  • Depolama: 65 GB SSD
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 11

Önerildi:

  • İşlemci: Intel Core i7-8700K veya AMD Ryzen 5 3600
  • Çalışma belleği: 16GB
  • Ekran kartı: RTX 2070(8GB) veya RX 5700 XT(8GB)
  • Depolama: 65GB SSD
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 11
Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Epic Games üzerinden ön sipariş verilebilen oyunun fiyatı ise şu şekilde: 399 TL. Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Kurukafa ve Kemikler başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Contents

More articles

Latest article

Contents