Saturday, September 30, 2023

Sony PlayStation VR2’yi gördük! – ShiftDelete.Net

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Vegas’ta düzenlenen CES 2023 Teknoloji fuarına dünya çapında birçok şirket katılıyor. Firmalar yeni teknolojilerini ve ürünlerini fuarda sergilerken ShiftDelete.Net ailesi olarak biz de tüm yenilikleri sizlerle paylaşıyoruz. Son olarak fuarın en dikkat çeken markalarından biri olan Sony’nin yeni PlayStation VR2 Modele baktık.

Playstation VR2 özellikleriyle göz dolduruyor

sony‘ın yeni sanal gerçeklik gözlüğü özellikleriyle dikkat çekiyor. İki adet 2000×2040 OLED ekrana sahip yeni PSVR2120 fps’ye kadar 4K HDR çözünürlük sunar. Bu sayede PS VR2, oyun deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Youtube videosu

SDNcafe madrid.net

Yenilikçi Playstation VR2 Anlamı teknoloji, ince kulaklık titreşimleri, 3D ses teknolojisiPS VR2 Sense denetleyicisinden akıllı göz takibi, parmakla dokunma algılaması, dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyicilerle gerçek bir oyun deneyimi sunar.

Sony, yeni ürün ve teknolojilerini CES 2023'te tanıttı!

Sony, yeni ürün ve teknolojilerini CES 2023’te tanıttı!

Sony, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2023’te yeni ürünlerini ve teknolojilerini dünyaya getiriyor.

110 derece görüş açısı Optimum bir deneyim sunan yeni sanal gerçeklik gözlüğünün ekranını göz pozisyonunuza göre ayarlamak da mümkün. Ayrıca gelişmiş göz takip sistemi Bu da gözün odaklandığı kısımda çözünürlüğü artırır.

Sony PS VR2 gerek ses özellikleri gerekse görüntü kalitesi ile oldukça başarılı. Tempest 3D Ses Teknolojisi Fısıltılardan silah seslerine kadar pek çok farklı sesi yansıtan cihaz, seslerin yönünü de kişinin hareketine göre ayarlıyor.

PlayStation VR2, PSVR oyunlarını desteklemez

Japon üreticiden yeni sanal gerçeklik gözlüğü Dokunma duyusuna da hitap eder. Gözlüklerdeki hassas titreşimler ile çevrenizde olup bitenler yüzünüze de yansır. dokunsal geri bildirim sayesinde PSVR2Kullanıcı deneyiminin bir üst seviyeye taşındığını söyleyebiliriz. Aynı dokunsal bildirimlerin kontrol cihazında da sunulduğunu belirtmekte fayda var.

Sony, yeni sanal gerçeklik gözlüklerinin yanı sıra VR2’ye uygun pek çok yeni oyunu da piyasaya sürdü. bu oyunlar PlayStation VR2 Bunu yaşamak gerçekten bambaşka bir duygu veriyor. Peki PS VR2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Contents

More articles

Latest article

Contents