Monday, March 20, 2023

Sony Türkiye’de olmayacak mı? – ShiftDelete.Net

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Teknoloji şirketleri küresel krizlerle baş etmeye çalışıyor. Son dönemde küçülmeye gittiği sıkça konuşulan Sony Türkiye’de olmayacak mı? artan fiyatlar Hedeflere ulaşamayan şirketler ülkeyi terk etme kararı alabilir. SDN kurucusu Hakkı Alkan, bu durumun detaylarını en yetkili isimlerden öğrendi.

Sony Türkiye’de olmayacak mı?

SDNcafe madrid.net

Son dönemde özellikle sosyal medyada Sony’nin Türkiye’den ayrılacağına dair söylentiler dolaşmaya başladı. Bilindiği üzere Sony uzun süredir aktif. Sony Avrupa distribütörü aracılığıyla.

Öncelikle Oyun istasyonu TV, kulaklık ve ses sistemleri gibi birçok ürünü Türkiye merkezli olan şirketin ülkemizdeki faaliyetleriyle ilgili anlaşmalar yapacağı duyuldu. Sony ve sektör yetkililerinden alınan bilgilere göre Sony Eurasia, televizyon ve ses sistemleri kategorisinde küçülür. Daha önce ülkemizde akıllı telefon satışlarını durduran Sony’nin yakında daha küçük bir ekiple Türkiye operasyonlarına başlayacağı en güncel bilgi.

Tabii ki ilk akla gelen bu gelişmelerden sonra oluyor. Oyun istasyonu oluyor. Birçok ülkede olduğu gibi, Sony’nin oyun konsolu Türkiye’de de çok başarılı satış rakamlarına ulaşmıştır. Yine de PlayStation markasının son gelişmelerden etkilenmeden yoluna devam edeceğini söyleyebiliriz.

bununla birlikte sony Oyun istasyonu muhtemelen Türkiye’de başka bir distribütör ile yoluna devam edecektir. Diğer taraftan PlayStation Türkiye, şu anda İngiliz kanalı ile ilgili faaliyetlerine devam etmektedir. PlayStation satışlarının yanı sıra Playstation Plus abonelik hizmetleri ülkemizde sunulmaya devam edecektir.

Son gelen bilgilere göre Sony’nin Türkiye’den çekilme kararı almadığını tekrar hatırlatalım. Yani sen sony Markanın Türkiye’deki faaliyetlerine yönelik kararını nasıl değerlendiriyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents