Friday, January 27, 2023

Sony’den ilginç tasarımlı spor kulaklık: Float Run

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Sony, oldukça ilginç bir tasarıma sahip olan yeni kablosuz kulaklığı Float Run’ı tanıttı. Sporcular için geliştirilen kulaklık, 10 saate kadar sürekli kullanım sunuyor.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, spor tutkunlarının en çok işine yarayacak yeni “yarı kablosuz kulaklık”.Yüzen koşuİlginç bir tasarıma sahip olan kulaklıklar, sporcuların sıklıkla maruz kaldığı bir üründür. terleme ve düşme sorunu tarihe geçecek gibi.

Float Run açıklamalarında, kulaklığın onlarca kafa ve kıl şeklinde test edildiği belirtildi. düşme yok ifade etti. Kulak kanalına direk temas etmeyen kulaklık, bu fonksiyonu sayesinde terleme probleminin de önüne geçiyor. önceden oluyor.

Sony Float Run ile tanışın

Sony Float koşusu

Egzersiz yaparken Sony Float Run ortam seslerini duymak Tüketiciler için geliştirildi. Hem bu üretimin amacı hem de kulaklığın tasarımı, Float Run’da aktif gürültü engelleme işlevi senin var olmadığını anlamak için yeterli. Peki kulaktan bu kadar uzağa konumlandırılan bir kulaklık nasıl bir performans sergiliyor?

Sony kablosuz kulaklıklar

Sony’nin açıklamasına göre Float Run, ses kalitesinden ödün vermiyor. Şirket bu durumda 16mmSürücülerle birlikte geldiğini söylüyor. Egzersiz sırasında kulaklık hissi yankıları kaldırmak Şirket, ses kalitesi konusunda özel bir çalışma yapıldığını söylüyor. Elbette kulaklığın ses kalitesini ölçmeden de edemiyoruz.

Sony kulaklıklar

Kulaklığın diğer teknik özelliklerine bakacak olursak, fiziksel anahtarlarla donatılmış Görürüz. Bu fiziksel tuşlar ile aramaları cevaplayabilir, duraklatabilir, müzik çalabilir, ileri veya geri atlayabilirsiniz. Bluetooth 5.0 bağlantı desteğine sahip olan ve IPX4 sertifikası ile suya ve toza dayanıklı olan kulaklık tam dolu bir batarya ile donatılmış. saat 10’a kadar kullanımına izin verir. Float Run’ın USB Type-C ile şarj edildiğini ve toplam ağırlığın kendi başına olduğunu unutmayın. 33 gram Şunu da belirtelim.

sony

Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı, $129.99 karşılığında satın alınabilir. Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article