Tuesday, March 21, 2023

Şubat 2023 Xbox Live Altın Oyunları!

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Xbox Live Gold, Microsoft tarafından sağlanan abonelik tabanlı bir hizmettir. Online Xbox oyunları oynamanıza olanak sağlayan bu hizmetin Şubat 2023 takvimi açıklandı. Ayrıca şubat ayında abonelere ücretsiz verilecek oyunlar da belli oldu.

Şubat 2023 Xbox Live Gold oyunları

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Şubat ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine ücretsiz oyunlar vereceğini duyurdu. Bu ayın oyunları Xbox One ve Xbox Serisi S|X Kullanıcılar için.

Xbox One ve Xbox Series S|X için ücretsiz oyunlar şu şekildedir;

  • Kral için (1 Şubat – 28 Şubat arasında mevcut) – 24,99 ABD doları
  • Cesaret N gol (16 Şubat – 15 Mart arasında mevcut) – 14,99 ABD doları

570 TL değerindeki oyunlar PS Plus ile bedava!

570 TL değerindeki oyunlar PS Plus ile bedava!

PS Plus Şubat ayı oyunları belli oldu. 570 TL değerinde dört oyun şubat ayında PlayStation kullanıcılarına sunulabilir.

Kral için

For The King, kralın bir saldırgan tarafından öldürülmesinden sonra Fahrul krallığı hakkındadır. Öyle ki, kralın ölümüyle bir zamanlar barışçıl olan bu krallıkta kaos hüküm sürdü. Kraliçe’nin ayaklanma çağrısının ardından bir grup vatandaş ülkeyi kurtarmaya çalışır.

Vatandaşlardan biri olacaksınız ve bunu yaparken yaratıklara karşı savaşacak, denizlerde yelken açacak ve yeraltı dünyasının karanlık dünyasında savaşacaksınız. Ülkesini savunmak isteyen askerler pes ediyor ama siz pes etmiyorsunuz ve krallığı tek başınıza kurtarıyorsunuz.

Cesaret N gol

Diğer futbol oyunlarından farklı Cesaret N gol‘de dikenli topları hedefe doğru ezmek için ayaklarınızı değil silahlarınızı kullanıyorsunuz. Farklı silahlara ve mekanizmalara sahip 30’dan fazla karakter arasından seçim yapın ve rekabetçi bir maça hazırlanın.

Xbox Game Pass abonelikleri

NİHAİ BİLGİSAYAR KONSOL İÇİN
İçermek: Ayda 29,99 ABD Doları karşılığında Xbox Live Gold
Electronic Arts’tan oyunlarla EA Play
EA Çal Xbox Live altın
Aylık Fiyat: €44,99 €29,99 €29,99

Şubat 2023 Xbox Live Gold Takvimini nasıl buldunuz? Aşağıdaki yorum bölümünden bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Contents

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest article

Contents