Wednesday, September 27, 2023

SuperGears Games, yeni mobil oyunu Racing Kingdom’ı duyurdu

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

Yerli mobil oyun şirketi SuperGears, yeni bir mobil yarış oyunu duyurdu. Racing Kingdom, bir mobil yarış oyununda şimdiye kadar görülen en iyi grafikleri ve ses kalitesini sağlamaya çalışıyor.

Türk geliştiriciler Yasin ve Yakup Demirden Tarafından kuruldu SuperGears oyunlarıyeni mobil oyun Yarış Krallığıduyurdu. Dikkat çekici grafiklere sahip olan oyun, piyasaya çıktığında mobil oyun dünyasındaki dengeleri değiştirebilecek hedefler sunuyor.

SuperGears, mobil yarış oyunu kategorisine sağlam bir giriş yapmayı ve bu alanda dünya liderlerinden biri olmayı hedefliyor. Peki bu amaçla geliştirilen Racing Kingdom neler sunacak?

Racing Kingdom şimdiye kadarki en gerçekçi grafikleri ve sesleri sunmaya çalışıyor!

Geliştirme ekibi, oyunu grafikler ve sesler açısından mümkün olduğunca gerçekçi hale getirmek için çalışmaya devam ediyor. Yine de “Telefonum oyunu halleder mi?” Bunun hakkında düşünmek zorunda değilsin. Racing Kingdom en iyi grafikleri ve sesleri sunsa da optimizasyon çalışmalarıyla düşük özellikli telefonlarda bile oynanabilecek şekilde geliştiriliyor.

Racing Kingdom, yatırımcıların da güvenini kazandı. Ekibe büyük katkıları olan melek yatırımcılar arasında Masomo ve Webtekno’nun kurucusudur. ibrahim akman Unity Technologies’in eski başkan yardımcısı Ulaş Karademir, Ingame Group’un CEO’su Geno Alp ve Octopus’un kurucusu Emre Yıldız bulunur. SuperGears ekibi, oyunu 2023 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor ve bu güçlü destekle hem iyi bir deneyim yaşatmak hem de sektörün önde gelen projelerinden biri olma hedefine ulaşmak istiyor.

Racing Kingdom fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Contents

More articles

Latest article

Contents