Saturday, September 30, 2023

TECNO CAMON 19 Pro Mondrian için 2 ana ödül

Must read

Shreya Christinahttps://cafe-madrid.com
Shreya has been with cafe-madrid.com for 3 years, writing copy for client websites, blog posts, EDMs and other mediums to engage readers and encourage action. By collaborating with clients, our SEO manager and the wider cafe-madrid.com team, Shreya seeks to understand an audience before creating memorable, persuasive copy.

TECNO’nun renk değiştiren teknolojiye sahip akıllı telefonu CAMON 19 PRO Mondrian, hem ABD’den hem de İtalya’dan tasarım ödülleri aldı. Serideki diğer telefonlar, 2022 iF Tasarım Ödülü’nden ödülle döndü.

Son zamanlarda adından söz ettiren Çinli bir teknoloji şirketi TEKNOdikkatleri üzerine çekecek bir gelişme ile yeniden gündeme geldi. Firmanın geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve Türkiye’de satışa sunulan akıllı telefon serilerinden biridir. KAMO 19teknoloji dünyası en prestijli ödüllerden biri biraz almayı başardı.

CAMON 19 serisinin en güçlü modeli olarak lanse edilen CAMON 19 Pro”Mondrian“. Boston Güzel Sanatlar Müzesi ile işbirliği içinde tasarlanan bu akıllı telefonun benzersiz bir özelliği vardı. TECNO CAMON 19 PRO Mondrian,”gün ışığı çizimi“adlı bir teknolojiye sahipti ve güneşin yoğunluğuna ve açısına göre renk değiştirebiliyordu. İşte bu teknoloji, İtalya’dan gelen akıllı telefon. A’Design Ödülü ve ABD’den MUSE Tasarım Ödülleri ödülü kazandı.

TECNO CAMON 19 Pro Mondrian böyle görünüyor:

TECNO CAMON 19 Pro Mondrian

TECNO CAMON 19 Pro Mondrian’ın arka yüzünde özel bir tasarım bulunuyor. kimyasal işlem gerçekleştirillen. Bu kimyasal süreç, geleneksel akıllı telefon tasarımlarını genişletti. Bu nedenle tasarım ödülü TECNO CAMON 19 Pro Mondrian’a gidiyor. kaçınılmazdı.

ALAKALI HABERLER

Ultra ince bir kasada canavar özelliklere sahip Tecno Megabook S1 dizüstü bilgisayarla tanışın

iF Design Award 2022 ödülleri de CAMON 19 serisine gitti!

TECNO CAMON 19 serisi

TECNO’nun yüzünü güldüren fiyat sadece CAMON 19 Pro Mondrian’dan gelmedi. Serideki diğer akıllı telefonlar, dünyanın en prestijli tasarım ödülleri arasında yer alıyor. iF Tasarım Ödülü 2022Ödül almayı başardı. iF Design jürisi tarafından şu yorumlar yapıldı:Ultra ince çerçevesiyle kullanıcılara yeni bir ekran deneyimi yaşatmak için çerçevesiz bir tasarımı benimser. İki parçalı üç kameralı yüksek performanslı kamera ünitesi, arka panelin estetik tasarımını mükemmel bir şekilde dengelerken metal çift halka, anotlama işlemiyle yüksek performanslı ve profesyonel üçlü kamerayla mükemmel bir şekilde bütünleşiyor.”

TECNO CAMON 19 Pro inceleme videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz:

TECNO CAMON 19 Pro için Özellikler:

ALAKALI HABERLER

TECNO Türkiye’de satışa sunduğu yeni ürünlerini Metaverse’te tanıttı

TECNO CAMON 19 Neo inceleme videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz:

TECNO CAMON 19 Neo için teknik özellikler:

ALAKALI HABERLER

Fiyatına göre hiçbir kötü özelliği olmayan TECNO Camon 19 Neo Türkiye’de!

Contents

More articles

Latest article

Contents