The Witcher: Blood Origin’in seyirci puanı belli oldu!

En popüler dijital içerik platformu Netflixyeni üretimlerle kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Öyle ki platform kısa bir süre önce eklendi Witcher: Kan Kökeni Eleştirmenlerden ve kamuoyundan aldığı puan belli oldu.

The Witcher: Blood Origin, eleştirmenlerden kötü eleştiriler aldı!

The Witcher’ın hikayesini genişletmek isteyen Netflix, dizinin yeni sezonunda Henry Cavill’in ayrılması ve yerine Liam Hemsworth’un gelmesiyle kendisini eleştirilerin merkezinde buldu. Şirket, dizinin yeni dizisi ne zaman Blood Origin için adım attı ve geçtiğimiz günlerde ilk bölüm yayınlandı.

Witcher: Kan Kökeni

Popüler dizi ve film inceleme platformu Çürük domatesThe Witcher: Blood Origin, eleştirmenler ve izleyiciler tarafından derecelendirildi. Herkese açık reytinge göre dizi 24 eleştirmenden sadece 9’u tarafından beğenildi.

Avatar 2 gişeyi alt üst etti!  İşte 10 günlük kazanç

Avatar 2 gişeyi alt üst etti! İşte 10 günlük kazanç

Avatar: Way of Water ne kadar kazandı? Popüler bilim kurgu filminin ilk 10 günlük hasılatı 1 milyar dolara yaklaştı.

Binlerce izleyicinin yorumlarına baksak bile izleyicilerin sadece yüzde 8’i diziyi beğendi. İzleyiciler, The Witcher: Blood Origin’in Andrzej Sapkowski evrenini yansıtmadığından, senaryo ve oyuncuların oldukça zayıf olduğundan şikayet etti. Öyle ki dizi ilerledikçe pek çok tutarsızlığın ortaya çıktığı, hatta izlemenin zaman kaybı olduğu söyleniyor.

Witcher: Kan Kökeni

Ancak incelemelere göre dizi, Netflix’in ürettiği en düşük reytingli dizi oldu. Rotten Tomatoes sitesi dışında, dizi imdbpuanın verildiğini görüyoruz. 10 üzerinden 4.

Ancak yapılan incelemelere göre The Witcher: Blood Origin, Netflix’in ürettiği en düşük reytingli dizi oldu. Rotten Tomatoes sitesi dışında, dizi imdb‘ayrıca Verilen puanın 10 üzerinden 4 olduğunu görüyoruz.

Arsa ve oyuncu kadrosu

Blood Origin, The Witcher’dan 1200 yıl önce geçiyor. Hikayede canavarlar, insanlar ve elflerin yaşadığı dünyaların birleşmesi ile ortaya çıkan ilk Witcher’lar ve büyük çöküş öncesi uygarlık anlatılıyor.

Witcher: Kan Kökeni

Sarah O’Gorman ve Vicky Jewishon tarafından yönetilen filmin kadrosunda Michelle “Scian” Yeoh, Mirren “Merwyn” Mack, Shopia “Eile” Brown, Jacob “Eredin” Collins-Levy, Francesca “Meldof” Mills, Joey “Jaskier Batey, Lenny Henry “Şef David Balor” Henry ve Huw “Callan” Novelli de dahildir.

Peki bu sorun hakkında ne düşünüyorsunuz? diziyi beğendin mi Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Contents

Similar Posts